За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект «Пошук роботи», який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. В 5 серії «Критерії вибору роботодавця» Степан Овальченко ретельно відбирає для себе кандидатури роботодавців!
Моя перша робота
За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект «Пошук роботи», який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. В 3 серії «Особисті якості. Як їх презентувати?»Степан Овальченко спробує розібратися з тим, як постати перед роботодавцем у всій своїй красі.
У січні цього року до Новопсковського районного центру зайнятості по допомогу у працевлаштуванні звернулася випускниця ЛНУ имени Тараса Шевченко, яка навчалась за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та здобула кваліфікацію «Документознавець».
За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект «Пошук роботи», який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. В 1 серії «Робота мрії. Як її знайти» Степан Овальченко дізнається, що потрібно відповісти на три прості запитання: «Що ти любиш робити?», «Що у тебе виходить добре?», «Чи можуть за це тобі платити гроші?».
Співбесіда є основним методом оцінки кандидатів при прийомі на роботу. При конкурсному відборі претендентів на престижні й високооплачувані вакансії на співбесіду можуть бути запрошені десятки людей. Ваш успіх або неуспіх залежить як від професійних якостей (освіта, досвід, кваліфікація тощо), так і від того, яке враження ви справите на роботодавця під час співбесіди. Причому друге може мати вирішальне значення, якщо, звичайно, ваша професійна кваліфікація в цілому відповідає вимогам роботодавця.
За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект «Пошук роботи», який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. В 4 серії «Досягнення. Кращий аргумент на співбесіді» Степан Овальченко вже готовий розповісти роботодавцю про свої досягнення, а ви?
За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект «Пошук роботи», який у доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. В 2 серії «Заробітна плата. Яку цифру називати на співбесіді?» здобувач Степан Овальченко дізнається, як же вірно підрахувати об'єктивну вартість своєї праці?
У вересні минулого року до Ново псковського районного центру зайнятості Луганської обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернувся вісімнадцятирічний Олександр Верховод, який мав професію «Тракторист-машиніст сільгоспвиробництва».
Хотілось би поговорити про таке, на жаль, актуальне явище, як: мобінг. Це психологічний терор, який здійснює колектив або його частина по відношенню до когось із співробітників. Слово «мобінг» утворене від англійського дієслова «to mob» — грубити, нападати зграєю, цькувати.
Нарешті Ви отримали очікувану роботу, але ще необхідно докласти зусиль для того, щоб закріпитися на новому робочому місці. Труднощі перехідного періоду - явище звичайне, але невміння адаптуватися може привести до звільнення. Входження в колектив і освоєння кола професійних обов'язків не всім даються легко. Але крім цього існує ще маса важливих нюансів, які слід враховувати з перших дні перебування на роботі: