У січні цього року до Новопсковського районного центру зайнятості по допомогу у працевлаштуванні звернулася випускниця ЛНУ имени Тараса Шевченко, яка навчалась за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та здобула кваліфікацію «Документознавець».

Світлана відразу почала активно співпрацювати зі своїм кар’єрним радником, охоче відвідувала запропоновані для неї семінари, самостійно проходила співбесіди на підприємствах району за рекомендаціями спеціаліста центру зайнятості. Та молодому спеціалістові без досвіду роботи відмовляли в працевлаштуванні. Тому кар’єрний радник Світлани спільно з консультантом по роботі з роботодавцями організували стажування у Новопсковському районному територіальному медичному об’єднанні на посаді інспектор з кадрів.

У травні поточного року дівчина закінчила навчання. Її бажання працювати, старанність, освіта й успішне стажування сприяли позитивному рішенню керівництва Новопсковського РТМО щодо прийняття на посаду інспектора з кадрів. На сьогодні Світлана дуже задоволена своєю роботою, а кар’єрний радник після працевлаштування здійснює індивідуальний супровід і завжди готовий надати консультації для побудови кар’єри своєї клієнтки.

Довідково: протягом 5 місяців за направленням Новопсковського РЦЗ пройшли стажування на підприємствах району 14 безробітних за професіями: практичний психолог, бухгалтер, кухар, продавець продовольчих товарів, слюсар з ремонту та обслуговування сільгосподарських машин та устаткування, провізор, слюсар електрик, муляр, сестра медична, вихователь дошкільного навчального закладу.