Адміністратор web-сайту відповідає за дієздатність сервера (серверного устаткування і програм), на якому знаходиться web-сайт, несе відповідальність за мережеву безпеку.

15.11.2019

З року в рік абітурієнти задають собі одне і теж запитання: «Як не помилитися у виборі професії та обрати спеціальність, що буде актуальною та затребуваною?»

24.06.2019

                                                    

19.06.2019

Одна з професій, яка користується попитом на ринку праці Луганщини

17.12.2018

Одна з професій, яка користується попитом на ринку праці Луганщини – продавець продовольчих товарів.

02.03.2018

У всі часи в суспільстві панували певні погляди, смаки, художнє уявлення про одяг. І все це пов’язано із професією швачки. Вона є однією з найдавніших і водночас найсучасніших і найнеобхідніших людям професій. Результатом праці швачки є одяг: жіночий, чоловічий, дитячий, зимовий, літній і демісезонний, верхній і легкий.

20.05.2019

Коваль – майстер, що займається термічною і механічною обробкою металу (ковальством). Одна з найдавніших професій.

19.02.2019
Дізнавайтеся, які професії будуть актуальними. Деякі з цих професій стають потрібніми вже сьогодні, а на найближче майбутнє їм пророкують особливий попит. Персональний бренд-менеджер Він працюватиме над створенням іміджу своїх клієнтів, зокрема через соцмережі. Щоб стати фахівцем у такій справі, потрібні знання у сфері PR-менеджменту, реклами, журналістики. Проектувальник роботів
22.11.2018

Одна з професій, яка користується попитом на ринку праці Луганщини – електрогазозварник.

Загальні поняття Зварювання є одним із основних технологічних процесів виготовлення та ремонту виробів у різних галузях промисловості, будівництва і транспорту. Науково-технічне поняття «зварювання» охоплює такі суміжні напрямки, як заготовка і складання, діагностика і нерухомий контроль, техніка безпеки та екологія зварювальних процесів.

02.03.2018