Коваль – майстер, що займається термічною і механічною обробкою металу (ковальством). Одна з найдавніших професій.

19.02.2019
Дізнавайтеся, які професії будуть актуальними. Деякі з цих професій стають потрібніми вже сьогодні, а на найближче майбутнє їм пророкують особливий попит. Персональний бренд-менеджер Він працюватиме над створенням іміджу своїх клієнтів, зокрема через соцмережі. Щоб стати фахівцем у такій справі, потрібні знання у сфері PR-менеджменту, реклами, журналістики. Проектувальник роботів
22.11.2018

Одна з професій, яка користується попитом на ринку праці Луганщини – електрогазозварник.

Загальні поняття Зварювання є одним із основних технологічних процесів виготовлення та ремонту виробів у різних галузях промисловості, будівництва і транспорту. Науково-технічне поняття «зварювання» охоплює такі суміжні напрямки, як заготовка і складання, діагностика і нерухомий контроль, техніка безпеки та екологія зварювальних процесів.

02.03.2018

Питання про те, які фахівці будуть затребувані на ринку праці в наступаючому році, турбує багатьох. Перш за все, випускників – адже попереду пошук першої “справжньої” роботи. Але не тільки їх. Люди, які планують перекваліфікуватися і підлаштуватися під потреби мінливого світу, теж воліють тримати руку на пульсі подій. Цей матеріал буде корисний і тим, і іншим – всім, хто зацікавлений бути затребуваним, хоче знайти цікаву і прибуткову роботу, радимо читати далі.

31.01.2018

                                                    

15.04.2019

Одна з професій, яка користується попитом на ринку праці Луганщини

17.12.2018

Одна з професій, яка користується попитом на ринку праці Луганщини – продавець продовольчих товарів.

02.03.2018

Це питання стало основним у ході робочої наради управління молоді та спорту облдержадміністрації, яка відбулась сьогодні, 31 січня, в Луганському обласному молодіжному центрі.

У заході взяли участь заступник начальника управління молоді та спорту ОДА Євгенія Ратіхіна, начальник відділу організації профорієнтації Луганського обласного центру зайнятості Тетяна Шалль, колектив Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень (Луганський обласний молодіжний центр), представники профільного управління облдержадміністрації.

01.02.2018

Як визначитись, на кого вчитися після школи? Це життєво-важливе запитання, яке турбує на сьогоднішній день усіх випускників шкіл та старшокласників. Як обрати професію до душі та з хорошими перспективами?

31.01.2018