оп

У всі часи в суспільстві панували певні погляди, смаки, художнє уявлення про одяг. І все це пов’язано із професією швачки. Вона є однією з найдавніших і водночас найсучасніших і найнеобхідніших людям професій. Результатом праці швачки є одяг: жіночий, чоловічий, дитячий, зимовий, літній і демісезонний, верхній і легкий.

20.05.2019

Коваль – майстер, що займається термічною і механічною обробкою металу (ковальством). Одна з найдавніших професій.

19.02.2019
Дізнавайтеся, які професії будуть актуальними. Деякі з цих професій стають потрібніми вже сьогодні, а на найближче майбутнє їм пророкують особливий попит. Персональний бренд-менеджер Він працюватиме над створенням іміджу своїх клієнтів, зокрема через соцмережі. Щоб стати фахівцем у такій справі, потрібні знання у сфері PR-менеджменту, реклами, журналістики. Проектувальник роботів
22.11.2018

Одна з професій, яка користується попитом на ринку праці Луганщини – електрогазозварник.

Загальні поняття Зварювання є одним із основних технологічних процесів виготовлення та ремонту виробів у різних галузях промисловості, будівництва і транспорту. Науково-технічне поняття «зварювання» охоплює такі суміжні напрямки, як заготовка і складання, діагностика і нерухомий контроль, техніка безпеки та екологія зварювальних процесів.

02.03.2018

З року в рік абітурієнти задають собі одне і теж запитання: «Як не помилитися у виборі професії та обрати спеціальність, що буде актуальною та затребуваною?»

24.06.2019

                                                    

19.06.2019

Одна з професій, яка користується попитом на ринку праці Луганщини

17.12.2018

Одна з професій, яка користується попитом на ринку праці Луганщини – продавець продовольчих товарів.

02.03.2018

Це питання стало основним у ході робочої наради управління молоді та спорту облдержадміністрації, яка відбулась сьогодні, 31 січня, в Луганському обласному молодіжному центрі.

У заході взяли участь заступник начальника управління молоді та спорту ОДА Євгенія Ратіхіна, начальник відділу організації профорієнтації Луганського обласного центру зайнятості Тетяна Шалль, колектив Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень (Луганський обласний молодіжний центр), представники профільного управління облдержадміністрації.

01.02.2018