Хотілось би поговорити про таке, на жаль, актуальне явище, як: мобінг.  Це психологічний терор, який здійснює колектив або його частина по відношенню до когось із співробітників. Слово «мобінг» утворене від англійського дієслова «to mob» — грубити, нападати зграєю, цькувати.

07.05.2019

Нарешті  Ви отримали очікувану роботу, але ще необхідно докласти зусиль для того, щоб закріпитися на новому робочому місці. Труднощі перехідного періоду - явище звичайне, але невміння адаптуватися може привести до звільнення. Входження в колектив і освоєння кола професійних обов'язків не всім даються легко. Але крім цього існує ще маса важливих нюансів, які слід враховувати з  перших дні перебування на роботі:

17.04.2019

Чудові студентські роки дали Вам знання, навички та вміння, і тепер Вам необхідно визначитися, в якій сфері реалізувати себе, і де вдасться побудувати хорошу кар’єру, а Луганський обласний центр зайнятості Вам може в цьому допомогти: https://lug.dcz.gov.ua/

03.03.2018

Одна з найважливіших проблем, з якою зустрічається молода людина — це вибір професій. Державна служба зайнятості орієнтує молодь на отримання робітничих професій, що користуються попитом на ринку праці.

31.01.2018

Співбесіда є основним методом оцінки кандидатів при прийомі на роботу. При конкурсному відборі претендентів на престижні й високооплачувані вакансії на співбесіду можуть бути запрошені десятки людей. Ваш успіх або неуспіх залежить як від професійних якостей (освіта, досвід, кваліфікація тощо), так і від того, яке враження ви справите на роботодавця під час співбесіди. Причому друге може мати вирішальне значення, якщо, звичайно, ваша професійна кваліфікація в цілому відповідає вимогам роботодавця.

06.05.2019
Витратити час, щоб крок за кроком розпланувати просування по кар'єрі, ймовірно, не звучить цікаво, але це необхідно для досягнення успіху Для цього експерти радять скласти так званий кар'єрний план, який стане наочним посібником з просування в професії. З його допомогою ви не тільки визначите свої цілі на майбутнє, але також позначите конкретні кроки, які необхідно зробити для досягнення бажаного. Фахівці пропонують кілька порад, які допоможуть грамотно скласти кар'єрний план.
22.11.2018

Задача вибору професійного шляху, безумовно, складно, цьому для її рішення необхідно врахувати багато даних, зокрема, свої інтереси, здібності, шляхи отримання професійної освіти, перспективи працевлаштування по отриманій спеціальності. Для цього необхідно отримати інформацію:

31.01.2018