У вересні минулого року до Ново псковського районного центру зайнятості Луганської обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернувся вісімнадцятирічний Олександр Верховод, який мав професію «Тракторист-машиніст сільгоспвиробництва».

На той час за фахом підходящої роботи для юнака не було, та і сам Олександр не виявляв інтересу до пошуку роботи за наявною професією. Фахівці центру зайнятості порекомендували отримати додаткову робітничу професію. Так Олександр став слухачем ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" та за півроку отримав диплом «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Хлопець навчився читати технічні креслення та схеми електронно-регулюючих приладів, оволодів навичками монтажу, установки, ремонту й обслуговування електроапаратури та обладнання.

Після навчання Олександр вдало пройшов співбесіду з роботодавцем і був працевлаштований до ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання». Юнак впевнений, що нова професія, яку він отримав за сприяння служби зайнятості, це успішний крок у побудові майбутньої професійної кар’єри!