Спеціалісти Кремінського районного центру зайнятості спільно із представниками Норвезької ради у справах біженців (NRC) та управління Пенсійного Фонду 11 грудня провели семінар «Легальна зайнятість», в якому взяли участь 16 осіб.

11.12.2018

6 грудня у Марківському районному центрі зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість» за участю представників об’єднаного управління Пенсійного Фонду України.

Начальник відділу надання соціальних послуг Тетяна Савченко ознайомила учасників заходу з порядком укладання трудового договору, розповіла про переваги легальної зайнятості та види шахрайства при працевлаштуванні.

06.12.2018

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який щорічно відзначається 3 грудня, в приміщенні Троїцького районного центру зайнятості відбувся захід для осіб з інвалідністю за участю фахівців центру зайнятості та безробітних.

Мета заходу - допомога особам з інвалідністю у самопізнанні та самореалізації у професійній сфері, побудові власної стратегії пошуку роботи.

04.12.2018

30 листопада у Новопсковському районному центрі зайнятості з метою привернення уваги до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, було проведено семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

30.11.2018

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. 28 листопада в Станично-Луганському районному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями, основною метою якого було обговорення шляхів та форм співпраці центру зайнятості з роботодавцями щодо розгортання активних заходів сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць.

29.11.2018

З нагоди загальнонаціональної акції "16 днів проти насильства" 6 грудня у приміщенні Станично-Луганського районного центру занятості був проведений семінар на тему: "Суспільство проти насильства в сім'ї", спрямований на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, захисту прав дітей, жінок тощо.

07.12.2018

4 грудня у приміщенні Станично-Луганського районного центру занятості був проведений семінар "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці".

05.12.2018

29 листопада напередодні Міжнародного дня інвалідів у Сєвєродонецькому міському центр зайнятості відбувся семінар за участю осіб з інвалідністю. 

У міському центрі зайнятості постійно відбувається низка заходів, спрямованих на інформування суспільства в напрямку підтримки людей з інвалідністю.

30.11.2018

28 листопада у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості в рамках реалізації Проекту «Покращення доступу уразливих груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до послуг з попередження торгівлі людьми та скринінгу» Регіонального правозахисного соціально-освітнього центру «Жінки Донбасу» за підтримкою Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатація дитячої праці» присвячений міжнародному Дню проти насилля.

30.11.2018

Для 26 роботодавців, у яких за даними Луганського обласного відділення Фонду соцзахисту інвалідів не виконаний норматив з працевлаштування людей з інвалідністю, 28 листопада в Лисичанському міському центрі зайнятості провели семінар: «Окремі питання регулювання праці осіб з інвалідністю в Україні».

29.11.2018