З метою поширення спектру послуг щодо підбору персоналу та задоволення потреб роботодавців у Рубіжанському міському центрі зайнятості проведено семінар на тему: «Послуги служби зайнятості та їх значення в налагодженні тісної співпраці центру зайнятості з роботодавцями».

18.03.2019

Щороку на початку березня з нагоди жіночого свята Новопсковський районний центр зайнятості проводить семінари для жінок, метою яких є допомога в саморозвитку, самореалізації жінок як особистості, підвищення їх мотивації до працевлаштування. Цього року 5 березня в рамках діяльності Хаб-центру для сільських мешканців «Від ідеї до успіху» спеціалісти центру зайнятості організували інтерактивний мотиваційно-пізнавальний захід "Я -жінка: впевнена і щаслива!" на який були запрошені представниці прекрасної половини людства.

07.03.2019

27 лютого у Попаснянському районному центрі зайнятості відбувся мотиваційний тренінг для безробітних осіб за участю представників Благодійної організації «Благодійного фонду AДРA Україна». Метою заходу було формування адекватного бачення безробітними власних здібностей та можливостей, вироблення навичок постановки та досягнення життєвих цілей, формування віри у себе, готовності справлятися з труднощами на шляху до досягнення мети.

27.02.2019

25 лютого Новопсковським районним центром зайнятості був проведений семінар «Співбесіда з роботодавцем», який став заключним етапом проведення циклу навчальних тренінг-семінарів з техніки пошуку роботи для випускників Новопсковського професійного аграрного ліцею.

27.02.2019

26 лютого у Сєвєродонецьку відбувся тренінг для фахівців міських та районних центрів зайнятості Луганщини щодо опанування функцій реєстраторів.

27.02.2019

12 березня у Кремінському районному центрі зайнятості провели семінар «Патронат над дитиною» за участю представників служби у справах дітей Кремінської райдержадміністрації.

12.03.2019

5 березня відбувся семінар «Молодь на ринку праці» у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості.

На цій зустрічі психолог БФ «Карітас Сєвєродонецьк» Наталія Зуєва надала молодим шукачам роботи інформацію про механізми та інструменти подолання стресових ситуацій, одною із яких є втрата роботи.

06.03.2019

Луганським міським центром зайнятості в рамках співпраці з Норвезькою радою у справах біженців 26 лютого був проведений семінар з питань захисту трудових прав внутрішньо переміщених осіб.

27.02.2019

Луганським міським центром зайнятості 26 лютого проведений профінформаційний семінар у Борівському НВК для батьків учнів 11 класу.

27.02.2019

26 лютого у Кремінському районному центрі зайнятості відбувся семінар щодо можливості встановлення патронату над дитиною. Участь у заході взяли представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Кремінської РДА.

26.02.2019