17 серпня проведене чергове навчання фахівців Кремінського районного центру зайнятості під керівництвом директора.  

20.08.2018

15 серпня 2018 року фахівцями Кремінського районного центру зайнятості було проведено семінар щодо своєчасного інформування роботодавців про освітні послуги, які надають  центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та про електронні методи спілкування задля плідного співробітництва

17.08.2018

У Станично-Луганському районному центрі зайнятості пройшов семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії».

13.08.2018

Крім проведення семінарів та роз’яснювальних заходів з роботодавцями, спеціалістами центру зайнятості за участю ПФУ Старобільського Об’єднаного Управління надаються також індивідуальні консультації. Днями, для підприємців в Консалтинговому центрі Старобільського районного центру зайнятості проведено ряд консультативних заходів.

13.08.2018

Внутрішньо переміщені особи користуються всіма правами людини і громадянина, передбаченими чинним законодавством України за місцем фактичного проживання. 7 серпня у приміщені Сєвєродонецького міського центру зайнятості на семінарі для внутрішньо переміщених осіб представник благодійного фонду «Право на захист» Владислав Луценко надав допомогу переселенцям у сфері юридичної підтримки.

08.08.2018

З метою попередження про небезпеку неврегульованої трудової міграції 16 серпня 2018 року у Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся тематичний семінар

17.08.2018

14 серпня у приміщенні Сватівського районного центру зайнятості відбувся презентаційний семінар для роботодавців та спеціалістів відділів кадрів підприємств, організацій та установ району: «Презентація освітніх послуг, які надають Центри професійно технічної освіти Державної служби зайнятості».

14.08.2018

Одним із першочергових завдань Станично-Луганського районного центру зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якіснішим задоволенням їх потреб.

10 серпня у приміщенні центру зайнятості був організований семінар на тему: «Послуги служби зайнятості та дотримання вимог чинного законодавства у сфері зайнятості населення». До участі в заході було запрошено 14 осіб: представники УПФУ в Станично-Луганському районі, головні бухгалтери району.

13.08.2018

8 серпня в Попаснянському районному центрі зайнятості було проведено семінар для осіб старше 45 років. Семінар проведено з метою усвідомлення переваг активної робочої зайнятості перед пасивним «очікуванням пенсії».

Фахівець центру зайнятості зробила акцент на професіях, які користуються попитом на ринку праці, розповіла про вимоги роботодавців до претендентів на вакантні робочі місця, можливість професійного навчання чи стажування на робочому місці.

08.08.2018

6 серпня в Попаснянському районному центрі зайнятості відбувся семінар для осіб з особливими потребами «Використовуй власний досвід - реалізуй можливості».

06.08.2018