Сьогодні у Марківському районному центрі зайнятості відбувся семінар для незайнятого населення з орієнтації на службу у Збройних Силах України.

22.09.2021

Служба зайнятості опікується багатьма соціальними питаннями своїх клієнтів. Так, у Станично-Луганському РЦЗ 15 вересня відбувся профконсультаційний захід для незайнятого населення на тему: «Щомісячна адресна допомога для ВПО на покриття витрат на проживання».

17.09.2021

30 серпня фахівцями Кремінського районного центру зайнятості спільно з фахівцями Сєвєродонецької районної державної адміністрації та Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги був проведений семінар на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції».

30.08.2021

У Станично-Луганському районному центрі зайнятості сьогодні відбувся профінформаційний семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

26.08.2021

Днями у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості для безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку спеціалісти організації БФ «ВОСТОК SOS» провели тренінг на тему: «Державні послуги та можливості для ВПО».  .

18.08.2021

20 вересня у Станично-Луганському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний вебінар на тему: "Ризики нелегальної трудової міграції" з незайнятим населенням.

20.09.2021

13 та 14 вересня в рамках проведення «Тижня освіти дорослих» на базі Хаб-центру Новопсковського районного центру зайнятості були проведені тематичні семінари, на яких були розглянуті питання освіти у дорослому віці, а саме: переваги навчання в центрах професійно-технічної освіти, які діють в системі державної служби зайнятості, умови отримання ваучера на навчання та ознайомлено з освітніми онлайн платформами.

15.09.2021

Фахівці Лисичанського міського центру зайнятості провели методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи у загальноосвітній школі №6, Лисичанської територіальної громади (місто Новодружеськ).

27.08.2021

В Рубіжанському міському центрі зайнятості днями відбувся семінар для роботодавців: «Легалізація трудових відносин – вимога сьогодення. Презентація послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі щодо вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю».

25.08.2021

Сєвєродонецький МЦЗ продовжує співпрацю з соціальними партнерами. Днями фахівці служби зайнятості провели для безробітних інформаційні семінари із загальних питань зайнятості. Підчас заходів спеціаліст центру з надання безоплатної правової допомоги Марина Литовко допомогла у висвітленні важливої теми «Ризики нелегальної трудової міграції».

17.08.2021