Напередодні Всесвітнього дня соціальної справедливості для осіб, зареєстрованих у Міловському районному центрі зайнятості, організовано семінар із залученням соціальних партнерів.

18.02.2020

В рамках співпраці служби зайнятості з роботодавцями та соціальними партнерами 13 лютого у Рубіжанському міському центрі зайнятості був проведений семінар для керівників та представників кадрових служб підприємств, соціальних партнерів.

14.02.2020

7 лютого в приміщенні Біловодського районного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представників Біловодського районного військового комісаріату. Під час заходу учасники були ознайомлені з умовами та порядком проходження військової служби за контрактом, вимогами до кандидатів, а також з переліком військових посад рядового, сержантського та офіцерського складу.

10.02.2020

У Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості пройшов семінар для безробітних на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції».

07.02.2020

В Новоайдарському районному центрі зайнятості відбувся інформаційно-роз'яснювальний семінар щодо легалізації трудових відносин для роботодавців.

03.02.2020

14 лютого в приміщенні Станично-Луганського районного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему: «Розслідування страхових випадків та обґрунтованість виплат матеріального забезпечення безробітним».

17.02.2020

12 лютого на базі КЗ «Лисичанська спеціалізована школа №27» пройшов профінформаційний семінар для батьків на тему: «Майбутня професія моєї дитини».

13.02.2020

5 лютого в Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» на якому безробітним особам були надані орієнтири щодо вибору видів діяльності та складанні бізнес-плану. Також багато уваги приділялося залученню додаткових інвестицій через участь в різноманітних грантових програмах, в т.ч. міжнародних організацій для сталого розвитку підприємницької діяльності.

07.02.2020

3 лютого 2020 року Станично-Луганським центром зайнятості був проведений семінар з питання організації громадських робіт на території сільських рад та об’єднаних громад. В семінарі приймали участь голови сільських та селищних рад району, керівники військово-цивільних адміністрацій.

04.02.2020

29 січня в приміщенні Біловодського районного центру зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість – запорука соціального захисту працівників» за участю фахівців Біловодського об’єднаного управління ПФУ Луганської області.  

30.01.2020