18 жовтня для учнів Щастинського профліцея фахівцями Новоайдарського районного центру зайнятості проведено профконсультаційний семінар на тему: «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме».

Присутніх учнів профліцея було ознайомлено з технікою пошуку роботи, надано інформацію щодо джерел пошуку вакансій, ознайомлено з поняттям, структурою та правилами написання резюме, відеорезюме та ефективного його використання при пошуку роботи.

19.10.2018

18 жовтня у Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему: "Сучасні умови ринку праці: перспективи подолання кризових явищ" для осіб з інвалідністю.

19.10.2018

17 жовтня в Кремінському районному центрі зайнятості відбувся семінар з презентації служби за контрактом в Державній прикордонній службі України.

Начальник групи з добору в Луганській області Володимир Пліченко розповів безробітним про умови проходження служби. Більш детально висвітлив питання про умови конкурсного відбору кандидатів, а це проходження професійно-психологічного відбору, здача нормативів, медичне обстеження.

18.10.2018

За ініціативою Станично-Луганського районного центру зайнятості 11 жовтня у Чугинській та Розквітнянській сільрадах проведено семінари з роботодавцями «Легалізація зайнятості – крок назустріч працівникам.

12.10.2018

10 жовтня у Міловському районному центрі зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи, на якому присутні не лише ознайомились з правилами підготовки до співбесіди та правилами ділового спілкування з роботодавцем, а й підвищили власну самооцінку, оволоділи методами та формами самопрезентації.

10.10.2018

Лисичанський міський центр зайнятості проводить на базі «Студії Бізне$тарт» семінари з основ комп’ютерної грамотності.

Безробітним пропонується цикл вправ з безпечного пошуку в Інтернеті та користування онлайн ресурсами. Особиста увага приділяється пошуку роботи в Інтернеті та реєстрації на сайтах з пошуку роботи.

19.10.2018

Новопсковський районний центр зайнятості долучився до проведення заходів з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у рамках інформаційної кампанії «Покращення доступу уразливих груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до послуг з попередження торгівлі людьми та скрінінгу» (за інформаційної підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ), Регіонального правозахисного соціолого-освітнього центру «Жінки Донбасу» та фінансовій підтримці уряду США»).

18.10.2018

Успішне працевлаштування безробітних великою мірою залежить від внутрішньої мотивації самої особи, але не менше значення має вчасно надана кваліфікована допомога фахівців служби зайнятості та громадських організацій, з якими завжди тісно співпрацюють центри зайнятості.

17.10.2018

10 жовтня в Рубіжанському міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців за участю представників Рубіжанської об’єднаної ДПІ ГУ ДФС та управління з питань праці ГУ Держпраці України у Луганській області.

12.10.2018

Відвідувачами, на базі Новопсковського районного центру зайнятості, новоствореного Хаб-центру для сільських мешканців «Від ідеї до успіху» стали бухгалтери сільських та селищних рад, а також інших підприємств району.

10.10.2018