19 травня у Станично-Луганському районному центрі зайнятості в режимі онлайн-конференції на базі платформи #ZOOM відбувся профінформаційний вебінар з незайнятим населенням, участь у якому взяли представники Швейцарс

20.05.2021

28 квітня Станично-Луганським районним центром зайнятості в режимі онлайн конференції був проведений семінар: «Формування мотивації роботодавця, його інтересу та зацікавленості в співпраці з центром зайнятості щодо забезпечення прав вразливих категорій громадян».

28.04.2021

У Старобільському районному центрі зайнятості провели тренінг для безробітних. У заході взяли участь соціальні партнери - Норвезька Рада у справах біженців (NRC). Також долучилися спеціалісти Кремінського районного центру зайнятості.

05.02.2021

2 лютого фахівцями Марківського районного центру зайнятості проведено семінар з вивільнюваними працівниками Марківської районної адміністрації, управління фінансів Марківської РДА та управління соціального захисту населення.

02.02.2021

15 січня Рубіжанським міським центром зайнятості проведено онлайн семінар для роботодавців: «Актуальні напрямки покращення та вдосконалення співпраці центру зайнятості із роботодавцями».

18.01.2021

Для обізнаності учнів Зелеківської гімназії щодо зазначеної проблеми та попередження можливого зіткнення з подібною небезпекою 19 травня спеціалістами Біловодського РЦЗ проведено вебінар на тему: «Протидія торгівлі людьми та запобігання нелегальній трудовій міграції».

20.05.2021

9 квітня Станично-Луганським районним центром зайнятості проведений інформаційний онлайн-семінар для роботодавців району на тему: «Легалізація зайнятості та заробітної плати».

09.04.2021

3 лютого 2021р. фахівці Станично-Луганського районного центру зайнятості провели семінари для вивільнюваних працівників Станично-Луганської РДА: відділу культури, молоді та спорту, відділу освіти, УСЗН та районної ради. Заступниця директора центру зайнятості Надія Панова ознайомила присутніх з їхніми основними правами та обов’язками, розповіла про послуги служби зайнятості для шукачів роботи, порядок реєстрації в центрі зайнятості.

04.02.2021

27 січня відбувся семінар для державних службовців управління соціального захисту населення Новопсковської РДА, в якому очікується вивільнення 42 працівників.

28.01.2021

3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний День людей з інвалідністю. Так, з нагоди цього Дня, 30 листопада поточного року відбувся онлайн-семінар з роботодавцями на тему: «Працевлаштування соціально незахищених верств населення, у тому числі осіб з інвалідністю».

01.12.2020