Карантин - не вирок. Роботу можна знайти!

Прикладами успішних історій працевлаштування завжди приємно ділитись.

05.06.2020

Під час карантину робота Білокуракинського районного центру зайнятості проводиться в штатному режимі, послуги клієнтам надаються дистанційно. Всі бажаючі, що потребують вибору або зміни професії, визначення професійних інтересів, можуть безкоштовно отримати послуги з профорієнтації онлайн завдяки платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа».

05.06.2020

В Білокуракинському районному центрі зайнятості розпочалися дистанційні заняття зареєстрованих безробітних за напрямом «Особливості вимог виробничої санітарії, гігієни та охорони праці для водіїв категорії «D» в умовах карантину».

04.06.2020

4 червня відбувся черговий вебінар на тему: «Фінансова підтримка малого та середнього бізнесу на період карантину», в якому взяли участь 6 фізичних осіб-підприємців.

05.06.2020

4 червня за ініціативи Новопсковської РДА на базі центру зайнятості відбувся семінар-практикум на тему: «Діджиталізація/електронізація послуг для населення». Учасниками заходу стали фахівці соціальних служб району.

04.06.2020

Станично-Луганський районний центр зайнятості проводить інформування населення за допомогою програми ZOOM. 4 червня відбувся вебінар "Підготовка резюме".

04.06.2020