Фахівці Новопсковського районного центру зайнятості та Новопсковського професійного аграрного ліцею запросили учнівську молодь на онлайн майстер – клас по роботі з харчовими принтерами. Така форма пізнання професії допомагає краще дізнатися про особливості та тонкощі роботи майстрів своєї справи.

15.04.2021

13 квітня за участю керівництва Луганського обласного центру зайнятості відбулась селекторна нарада для директорів міських та районних центрів зайнятості Луганської області. Мова йшла про розширення можливостей під час обслуговування шукачів роботи та зареєстрованих безробітних в центрах зайнятості.

13.04.2021

У Кремінському районному центрі зайнятості сьогодні відбулася онлайн презентація Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

12.04.2021

Начальниця відділу рекрутингу Сєвєродонецького міського центру зайнятості Юлія Сизоненко провела робочу зустріч з керівницею Департаменту з підбору, навчання та розвитку персоналу ТОВ «НВО «Сєвєродонецький Склопластик» Оксаною Широбоковою.

14.04.2021

Директор Новопсковського РЦЗ Наталія Хворостян сьогодні провела робочу зустріч із старостою Танюшівського старостинського округу Оксаною Височиною. До цього округу входять шість сіл: Танюшівка, Березівка, Соснівка, Констянтинівка, Пелагеївка та Синельникове. Метою зустрічі було наближення послуг служби зайнятості до жителів новоутвореної Білолуцької об’єднаної територіальної громади.

12.04.2021

9 квітня в рамках «Марафону професій» Сєвєродонецьким міським центром зайнятості разом зі співорганізаторами – Вищим професійним училищем та Професійним будівельним ліцеєм – проведені онлайн профорієнтаційні уроки «Твій шлях у світ професій»

12.04.2021