5 серпня вкотре Кремінським районним центром зайнятості проведено вебінар «Сучасні джерела пошуку роботи» для безробітних та осіб, які шукають роботу.

05.08.2020

Новопсковські учасники проєкту «Школа фермерства 2020», що реалізується в межах ініціативи Агенція регіонального розвитку Луганської області в рамках проекту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб» та фінансується Урядом Німеччини, отримали сертифікат та практичний посібник.

05.08.2020

З метою привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, протягом тижня фахівці Новопсковського районного центру зайнятості вели інформаційно - роз’яснювальну роботу серед населення району.

30.07.2020

4 серпня представниками Станично-Луганського районного центру зайнятості було проведено інформаційний вебінар з загальних питань зайнятості для незайнятого населення за допомогою он-лайн програми ZOOM, участь в якому взяли представники Управління пенсійного фонду України в Станично-Луганському районі – начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій районного управління Тетяна Мисник та начальник відділу обслуговування громадян Олена Гребенюк.

05.08.2020

Марківський РЦЗ продовжує працювати з клієнтами в дистанційному режимі. Так, 30 липня для ФОП району провели вебінар.

31.07.2020

Троїцький районний центр зайнятості долучився до участі в інформаційній кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

29.07.2020