З метою підтримки роботодавців у забезпеченні їх кадровим потенціалом 18 березня у Рубіжанському міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій за професіями: бухгалтер, головний бухгалтер.

19.03.2019

15 березня Міловський районний центр зайнятості зібрав у будинку культури старшокласників – майбутніх юристів, вчителів, агрономів, спортсменів, лікарів, будівельників, артистів, захисників. Невдовзі кожному з них необхідно вирішити КИМ бути? ЯКУ професію обрати? КУДИ піти навчатися?

18.03.2019

Сєвєродонецький міський центр зайнятості 15 березня провів ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

Такий захід проводиться щоквартально та викликає інтерес серед тих, хто шукає роботу та серед тих, хто її надає.

18.03.2019

Білокуракинський районний центр зайнятості організував багатоступеневий Ярмарок вакансій. У заході взяли участь сім сільськогосподарських підприємств району: ПрАТ «АГРОТОН», СТОВ «Роздольне», ТОВ «Добродія Трейд», СТОВ «Україна», ДП АПК «УкрАгроСтар», ТОВ «М-Грейн», СТОВ «Вікторія».

19.03.2019

Рубіжанський міський центр зайнятості провів ярмарок вакансій на замовлення Патрульна поліція Луганської області, на який було запрошено 13 безробітних.

18.03.2019

Для учнів 9-11 класів Білолуцької гімназії, Можняківської, Пісківської, Риб’янцівської, Булавинівської шкіл відкрив двері та запросив на професіографічну екскурсію ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина». Діапазон професій на підприємстві досить великий. На базі закладу працює готель з комфортабельними (у тому числі і VIP) номерами, басейнами та SPA-послугами. В санаторії широко представлена медична сфера та сфера харчування.

18.03.2019