З метою підвищення мотивації молоді до усвідомленого вибору майбутньої професії та орієнтації старшокласників на правильний професійний вибір 17 та 18 лютого фахівець з профорієнтації Сватівського РЦЗ Юлія Кукла провела засідання клубу «Профі» для учнів 9-11 класів та педагогічних працівників Куземівської та Мілуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

18.02.2020

14 лютого відбулась робоча зустріч керівництва Луганського обласного центру зайнятості з представниками Норвезької Ради у справах біженців в Україні (NRC) з метою продовження ефективного партнерського співробітництва.

14.02.2020

Щоб допомогти випускникам у виборі майбутньої професії, фахівці Кремінського районного центру зайнятості проводять для старшокласників профорієнтаційні заходи.

14.02.2020

З січня 2019 року минув рік, рік роботи кар’єрних радників у Державній службі зайнятості. Можна вже проаналізувати, що вдалось зробити за цей період, які позитивні зміни пройшли у можливостях працевлаштування людей та в якому напрямку необхідно активно працювати спеціалістам служби зайнятості.

17.02.2020

Успіх на шляху досягнення найважливіших стратегічних цілей організації багато в чому залежить від того, в якому ступені персонал обізнаний, зацікавлений і підготовлений до роботи по їх досягненню. Тому для Новопсковського районного центру зайнятості – розвиток та навчання персоналу є одним із важливих завдань у своїй роботі.

14.02.2020

Нещодавно відбулася зустріч директора Новопсковського районного центру зайнятості Наталії Хворостян та начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олени Аврамчук з представниками медичного центру «BABY LUCK», який щойно відкрив свої двері для мешканців Новопсковського району.

14.02.2020