16 січня фахівці Новопсковського районного центру зайнятості надавали інформаційно–консультаційні послуги в центрі надання адміністративних послуг Новопсковської селищної ради.

17.01.2020

Кожен самостійно вирішує ким бути і який шлях реалізації своїх професійних здібностей обрати – бути найманим працівником чи самостійно забезпечити себе роботою та ще й надавати її іншим. Другий шлях важчий, адже власна справа вимагає великої відповідальності, різнопланових знань, дисциплінованості, орієнтування в змінах законодавства тощо.

16.01.2020

16 січня Марківський РЦЗ організував міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Представник підприємства ЦНСП Марківської селищної ради запропонував вакансію завідувач відділу.

16.01.2020

16 січня в ДНЗ «Луганський центр ПТО ДСЗ» за сприянням Сєвєродонецького міського центру зайнятості для безробітних осіб проведено «Презентацію послуг з професійного навчання» за професією «Токар».

17.01.2020

Фахівці відділу рекрутингу Сєвєродонецького центру зайнятості допомогли в укомплектуванні вакансій Державній екологічній інспекції у Луганській області.

16.01.2020

Тетяна Манухіна звернулась до Новопсковському районного центру зайнятості у 2018 році. Вона має неповну вищу освіту за спеціальністю «Банківська справа» та 17-річний стаж роботи в різних сферах діяльності. Під час першої зустрічі з кар’єрним радником жінка повідомила, що бажає працювати у сфері торгівлі, бо має досвід роботи продавця-консультанта в одній з регіональних мереж.

16.01.2020