Першачки двох класів п’ятої школи Сєвєродонецька здійснили «Подорож у світ професій», яку провели фахівці Луганського центру професійно-технічної освіти та обласного центру зайнятості.

21.10.2019

17 жовтня фахівець Юлія Несміянова провела засідання клубу у Нижньодуванській школі для учні 9-11 класів, а її колега Юлія Кукла зустрілася з учнями Верхньодуванської школи.

17.10.2019

15 жовтня Станично-Луганський районний центр зайнятості за ініціативи КП "Теплосервіс Станично - Луганського району" провів презентацію роботодавця. У заході взяли участь безробітні, у тому числі особи з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

16.10.2019

Луганська обласна служба зайнятості суттєво підвищила основні показники. Так, за підсумками за 9-місячної роботи цього року кількість роботодавців, які співпрацюють зі службою зайнятості, збільшилася майже на три тисячі одиниць (7,2%). Як наслідок – на 6% збільшилася кількість вакансій; наразі у базі служби зайнятості близько 17 тисяч актуальних пропозицій роботи.

18.10.2019

Підвищити імідж робітничих професій серед молоді та допомогти старшокласникам обрати улюблений і затребуваний фах – таку мету ставили організатори обласного презентаційного форуму «Живи і працюй в Україні».

16.10.2019

Для сприяння працевлаштуванню шукачів роботи не зареєстрованих у центрі зайнятості, а також з метою якісного задоволення потреб роботодавців у кадрах, фахівці Новопсковського районного центру зайнятості стали ближчими до людей та працювали у центрі сіл Новобіла та Павленкове.

16.10.2019