оп

19 серпня в Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей центру зайнятості.

21.08.2019

Провідний фахівець Рубіжанського міського центру зайнятості Юлія Каменюка взяла участь у конкурсі «Розвиваємо Державну службу зайнятості разом». Робота нашої колеги отримала відзнаку у Центральному апараті ДЦЗ. Сьогодні директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський привітав Юлію з перемогою, вручив Почесну грамоту Державного центру зайнятості та побажав невичерпних творчих сил, натхнення і подальших перемог.

21.08.2019

Сьогодні, 19 серпня Лисичанським міським центром зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій для укомплектування вакансій в сфері торгівлі: продавець продовольчих товарів, офіціант, кухар.

20.08.2019

У Марківці 20 серпня проведено робочу зустріч в об’єднаній територіальній громаді спільно з районним центром зайнятості, Марківським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області та старостами сільських рад, що об’єднались та входять до складу Марківської селищної ради.

21.08.2019

19 серпня фахівці Біловодського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію до Державної Прикордонної служби «Біловодськ» та на Метеостанцію Біловодськ для учнів пришкільного літнього табору Новодеркульського ЗЗСО.

20.08.2019

19 серпня в студії підтримки та супроводу безробітних "Бізне$тарт" Кремінського РЦЗ відбувся захід за участю головного спеціаліста відділу економічного розвитку Кремінської РДА Наталії Куценко.

19.08.2019