Фахівці Старобільського районного центру зайнятості разом з інспекторами Головного управління Держпраці у Луганській області продовжують інформувати ФОП та інших роботодавців району з питань легалізації трудових відносин, відповідальності за порушення чинного законодавства.

Під час проведення чергової онлайн-конференції учасникам нагадали загальні положення трудового законодавства, розповіли про особливості укладення трудових договорів та перелік кадрових документів, які мають бути у фізичних осіб-підприємців, що приймають на роботу працівника.

28.10.2020

Жанна Барсукова звернулася по допомогу у пошуку роботи до Попаснянського районного центру зайнятості у серпні 2019 року. Професійної освіти жінка не мала, тож дізнавшись про організацію навчання за професією Офісний службовець (бухгалтерія)», захотіла здобути саме її. Безробітна була впевнена, що ця професія забезпечить їй гарантоване працевлаштування, адже служба зайнятості організовує професійне навчання з урахуванням потреб роботодавців.

21.10.2020

У зв’язку з посиленням карантинних заходів державна служба зайнятості з 19.10.2020 року запроваджує тимчасові особливі умови обслуговування клієнтів.

19.10.2020

Кремінський районний центр зайнятості вже багато років співпрацює з органами місцевого самоврядування. Міська, селищна та сільські ради залучають громадян до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру. Завдяки проведеним роботам населенні пункти доглянуті, а для шукачів роботи це є можливістю підтримати себе матеріально та не втратити мотивацію до трудової діяльності.

27.10.2020

16 жовтня фахівцем відділу взаємодії з роботодавцями Рубіжанського МЦЗ Оксаною Івановою була проведена скайп–конференція на тему: «Легалізація зайнятості. Налагодження співпраці з новими роботодавцями міста», до якої долучилися начальник відділу ГУ Держпраці у Луганській області Ганна Кравець, завідувач Рубіжанського сектору Головного управління ДПС у Луганській області Ірина Гречанікова та роботодавці міста.

19.10.2020

У межах підписаного Меморандуму про співпрацю між Державним центром зайнятості та Державною установою «Фонд енергоефективності» інформуємо про можливість підготовки проектних менеджерів за програмою «Супроводження проектів для участі у програмі «Енергодім».

16.10.2020