Протягом вересня-жовтня Новопсковським районним центром зайнятості була проведена профорієнтаційна акція «Випускник-2019», яка охопила 165 учнів 9 та 11 класів 9 загальноосвітніх навчальних закладів району. Мета акції - надання школярам інформації про світ професій, допомоги у професійному самовизначенні.

23.10.2018

19 жовтня Луганський міський центр зайнятості провів інформаційно-консультаційний захід «Презентація роботодавця». Луганському науково-дослідному центру продуктивності агропромислового комплексу «Луганськагропромпродуктивність» потрібна допомога в укомплектуванні вільних робочих місць.

23.10.2018

Ринок праці сьогодення висуває певні вимоги до працівників. Тому, щоб стати висококваліфікованим працівником, затребуваним на ринку праці, треба виважено підійти до питання вибору професії якомога раніше. З метою допомоги підростаючому поколінню у розв’язанні цієї непростої задачі служба зайнятості активно співпрацює з навчальними закладами, проводячи профорієнтаційні зустрічі різних форматів.

22.10.2018

З 16 по 19 жовтня, Віра Присіченко, яка працює кухарем в Булавинівській ЗОШ I-II ст проходила підтвердження неформального навчання за професією «Кухар» 3 розряду в Одеському центрі професійно – технічної освіти ДСЗ. Теоретичну частину особа – кандидатка здавала у тестовому режимі. А от практична робота потребувала не тільки знань, а й фантазії.

23.10.2018

Відомо, що усвідомлений вибір майбутньої професії впливає на подальше життя людини, визначає успішність її самореалізації. І тут важливу роль відіграє саме профорієнтація, яка є складовою загальнонаціональної системи прогнозування розвитку професійного потенціалу держави. Служба зайнятості не стоїть осторонь, допомагаючи молоді зорієнтуватися у світі професій.

22.10.2018

20 жовтня відбувся День відкритих дверей на Рубіжанському картонно-тарному комбінаті. Мета заходу: інформування відвідувачів про діяльність та перспективи підприємства, його виробничу базу, професії, які користуються попитом на виробництві та соціальну сферу.

22.10.2018