Вже третій рік поспіль Луганська обласна служба зайнятості проводить з учнівською молоддю традиційні профорієнтаційні квести «Зустріч з професією».

05.12.2018

Зрозуміло, що усвідомлений вибір майбутньої професії впливає на подальше життя людини, визначає успішність її самореалізації. І саме профорієнтація відіграє тут важливу роль.

29.10.2018

Літо – особлива пора в житті дітей, бо в цей час вони відпочивають та набираються сил, що сприяє їх фізичному, духовному і розумовому розвитку. А щоб відпочинок став змістовним і корисним, потрібно правильно його організувати. До роботи вихователів таборів долучаються й фахівці служби зайнятості, які заздалегідь планують свою профорієнтаційну роботу в таких місцях відпочинку, де можна не лише весело провести час, а й дізнатися багато цікавого та пізнавального.

28.08.2018

Усім відомі чотири основні типи темпераменту - холерик, сангвінік, меланхолік і флегматик. На думку вчених, темперамент пов'язаний з особливостями нервової системи людини, тому вважається його вродженою властивістю. Змінити свій темперамент досить складно - а значить, простіше й правильніше навчитися враховувати власні здібності як в процесі навчання, так і при виборі професії.

05.03.2018

Вибір майбутньої професії - важливий крок, що потребує виваженості, розсудливості, всебічного вивчення своїх бажань та вмінь, врахування потреб ринку праці.

05.03.2018

Вчитель – це не професія, вчитель – це покликання. А ще, це одна з професій майбутнього, бо учителі створюватимуть індивідуальні навчальні програми, враховуючи потреби учнів для досягнення життєвого успіху. Щоб здобути професію вчителя потрібно визначитися з профілем, який для Вас є найбільш цікавим та готуватися до вступу у ВНЗ.

Суть професії вчителя

22.11.2018

З метою формування в учнів професійного самовизначення потрібна система спільної діяльності школи, сім'ї, центру зайнятості, підприємств, закладів освіти, яка називається професійною орієнтацією.

22.10.2018

Професійна орієнтація включає в себе комплекс взаємопов’язаних заходів, спрямованих на активізацію процесу самовизначення  та реалізацію здатності до праці осіб, виявлення інтересів, можливостей та інших чинників, що впливають на вибір або зміну професії та виду трудової діяльності

03.04.2018
Профорієнтаційний Путівник
06.02.2018

Фахівці радять звернути уваги на свої інтереси і об'єктивно оцінити можливості

Тисячі школярів вже найближчим часом зроблять один з найважливіших кроків у своєму житті – виберуть майбутню спеціальність. У той час як більшість підлітків можуть розраховувати на поради і підтримку батьків, дітям-сиротам часто доводиться найважливіші кроки в своєму житті здійснювати самостійно. Експертами розповіли, як правильно вибрати майбутню професію і чому власні інтереси важливіші, ніж поради родичів.

Варто орієнтуватися на стійкі інтереси

05.03.2018