Професійна орієнтація включає в себе комплекс взаємопов’язаних заходів, спрямованих на активізацію процесу самовизначення  та реалізацію здатності до праці осіб, виявлення інтересів, можливостей та інших чинників, що впливають на вибір або зміну професії та виду трудової діяльності

03.04.2018
Профорієнтаційний Путівник
06.02.2018

Фахівці радять звернути уваги на свої інтереси і об'єктивно оцінити можливості

Тисячі школярів вже найближчим часом зроблять один з найважливіших кроків у своєму житті – виберуть майбутню спеціальність. У той час як більшість підлітків можуть розраховувати на поради і підтримку батьків, дітям-сиротам часто доводиться найважливіші кроки в своєму житті здійснювати самостійно. Експертами розповіли, як правильно вибрати майбутню професію і чому власні інтереси важливіші, ніж поради родичів.

Варто орієнтуватися на стійкі інтереси

05.03.2018

Підприємницька діяльність дозволяє людині використати набутий досвід та проявити свої здібності і є більш привабливою, ніж наймана праця. У зв’язку з цим спеціалісти служби зайнятості проводять активну інформаційно-роз’яснювальну роботу.

05.03.2018

Професіоналізм – це гарантія працевлаштування на роботу. Сьогодні ми живемо в країні, яка відкриває перед молоддю  необмежені можливості для набуття будь-якої професії. А людина  в  свою чергу може звеличити будь-яку професію, освітлюючи її вогнем своєї творчості, свого дерзання та майстерності. Саме тому потрібно добре усвідомлювати як важливо обрати професію до душі, щоб вона не стала тягарем, а задоволенням.

31.01.2018

Усім відомі чотири основні типи темпераменту - холерик, сангвінік, меланхолік і флегматик. На думку вчених, темперамент пов'язаний з особливостями нервової системи людини, тому вважається його вродженою властивістю. Змінити свій темперамент досить складно - а значить, простіше й правильніше навчитися враховувати власні здібності як в процесі навчання, так і при виборі професії.

05.03.2018

Вибір майбутньої професії - важливий крок, що потребує виваженості, розсудливості, всебічного вивчення своїх бажань та вмінь, врахування потреб ринку праці.

05.03.2018

Студією «Бізнестарт» у Лисичанському міському центрі зайнятості  організовано та проведено скап-конференцію  з Рівненським ЦПТО ДСЗ.

05.03.2018

Дізнайся, які фактори треба зважити при виборі професії та які чинники зазвичай ускладнюють цей вибір.

1. ІНТЕРЕСИ

2. НАВИЧКИ ТА ВМІННЯ

3. ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК

4. ЦІННОСТІ

5. БАЖАНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА

6. МІСЦЕ РОБОТИ ТА РОБОЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ

7. ТЕНДЕНЦІЇ В СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ

8. ЧИННИКИ, ЩО УСКЛАДНЮЮТЬ ВИБІР ПРОФЕСІЇ

 

1. ІНТЕРЕСИ

31.01.2018

У рамках роботи з молоддю центру розвитку підприємництва «Студія Бізне$тарт» розпочато цикл уроків: «Уроки з підприємництва. Школа бізнесу - школа юніорів».

Перший урок на тему: «Я майбутній підприємець», пройшов у Навчально-виховному комплексі школі 1-2 ступенів - ліцеї «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області.

31.01.2018