Профорієнтаційний Путівник
02.02.2021

Запропонований професійний гороскоп може стати стимулом до міркувань про себе, свої можливості, про співвідношення професійних якостей тим вимогам, які різноманітні професії висувають до людини.

04.09.2019

З початку року 20 сільських жителів Луганщини отримали навички підприємців та започаткували власну справу.

20.05.2019

Давно минули часи, коли майже всі діти хотіли бути космонавтами, вчителями або лікарями. Сьогоднішня молодь самостійно може відшукати практично будь-яку інформацію, активно цікавиться сучасним світом, новими технологіями та знає про професії набагато більше.

02.04.2019

Вчитель – це не професія, вчитель – це покликання. А ще, це одна з професій майбутнього, бо учителі створюватимуть індивідуальні навчальні програми, враховуючи потреби учнів для досягнення життєвого успіху. Щоб здобути професію вчителя потрібно визначитися з профілем, який для Вас є найбільш цікавим та готуватися до вступу у ВНЗ.

Суть професії вчителя

22.11.2018

Характер людини − це індивідуально-своєрідне поєднання суттєвих властивостей і особливостей особистості, що проявляються в поведінці, вчинках, діяльності.

17.06.2020

Літо – особлива пора в житті дітей, під час якої вони відпочивають та набираються сил, що сприяє їх фізичному, духовному і розумовому розвитку. А щоб відпочинок став змістовним і корисним потрібно правильно його організувати. Зустрічі фахівців служби зайнятості допомагають школярам розширити проінформованость про світ професій; отримати профорієнтаційну допомогу у свідомому професійному самовизначенні через пізнавально-розважальні форми профорієнтаційної роботи.

30.08.2019

Молодіжний період розвитку - це один з найважливіших етапів у становленні особистості.

16.04.2019

Вже третій рік поспіль Луганська обласна служба зайнятості проводить з учнівською молоддю традиційні профорієнтаційні квести «Зустріч з професією».

05.12.2018

Зрозуміло, що усвідомлений вибір майбутньої професії впливає на подальше життя людини, визначає успішність її самореалізації. І саме профорієнтація відіграє тут важливу роль.

29.10.2018