Характер людини − це індивідуально-своєрідне поєднання суттєвих властивостей і особливостей особистості, що проявляються в поведінці, вчинках, діяльності.

17.06.2020

Літо – особлива пора в житті дітей, під час якої вони відпочивають та набираються сил, що сприяє їх фізичному, духовному і розумовому розвитку. А щоб відпочинок став змістовним і корисним потрібно правильно його організувати. Зустрічі фахівців служби зайнятості допомагають школярам розширити проінформованость про світ професій; отримати профорієнтаційну допомогу у свідомому професійному самовизначенні через пізнавально-розважальні форми профорієнтаційної роботи.

30.08.2019
Профорієнтаційний Путівник
06.02.2018

Давно минули часи, коли майже всі діти хотіли бути космонавтами, вчителями або лікарями. Сьогоднішня молодь самостійно може відшукати практично будь-яку інформацію, активно цікавиться сучасним світом, новими технологіями та знає про професії набагато більше.

02.04.2019

Вчитель – це не професія, вчитель – це покликання. А ще, це одна з професій майбутнього, бо учителі створюватимуть індивідуальні навчальні програми, враховуючи потреби учнів для досягнення життєвого успіху. Щоб здобути професію вчителя потрібно визначитися з профілем, який для Вас є найбільш цікавим та готуватися до вступу у ВНЗ.

Суть професії вчителя

22.11.2018

Запропонований професійний гороскоп може стати стимулом до міркувань про себе, свої можливості, про співвідношення професійних якостей тим вимогам, які різноманітні професії висувають до людини.

04.09.2019

З початку року 20 сільських жителів Луганщини отримали навички підприємців та започаткували власну справу.

20.05.2019

Молодіжний період розвитку - це один з найважливіших етапів у становленні особистості.

16.04.2019

Вже третій рік поспіль Луганська обласна служба зайнятості проводить з учнівською молоддю традиційні профорієнтаційні квести «Зустріч з професією».

05.12.2018

Зрозуміло, що усвідомлений вибір майбутньої професії впливає на подальше життя людини, визначає успішність її самореалізації. І саме профорієнтація відіграє тут важливу роль.

29.10.2018