оп

З початку року 20 сільських жителів Луганщини отримали навички підприємців та започаткували власну справу.

20.05.2019

Молодіжний період розвитку - це один з найважливіших етапів у становленні особистості.

16.04.2019

Вже третій рік поспіль Луганська обласна служба зайнятості проводить з учнівською молоддю традиційні профорієнтаційні квести «Зустріч з професією».

05.12.2018

Зрозуміло, що усвідомлений вибір майбутньої професії впливає на подальше життя людини, визначає успішність її самореалізації. І саме профорієнтація відіграє тут важливу роль.

29.10.2018

Літо – особлива пора в житті дітей, бо в цей час вони відпочивають та набираються сил, що сприяє їх фізичному, духовному і розумовому розвитку. А щоб відпочинок став змістовним і корисним, потрібно правильно його організувати. До роботи вихователів таборів долучаються й фахівці служби зайнятості, які заздалегідь планують свою профорієнтаційну роботу в таких місцях відпочинку, де можна не лише весело провести час, а й дізнатися багато цікавого та пізнавального.

28.08.2018
Профорієнтаційний Путівник
06.02.2018

Давно минули часи, коли майже всі діти хотіли бути космонавтами, вчителями або лікарями. Сьогоднішня молодь самостійно може відшукати практично будь-яку інформацію, активно цікавиться сучасним світом, новими технологіями та знає про професії набагато більше.

02.04.2019

Вчитель – це не професія, вчитель – це покликання. А ще, це одна з професій майбутнього, бо учителі створюватимуть індивідуальні навчальні програми, враховуючи потреби учнів для досягнення життєвого успіху. Щоб здобути професію вчителя потрібно визначитися з профілем, який для Вас є найбільш цікавим та готуватися до вступу у ВНЗ.

Суть професії вчителя

22.11.2018

З метою формування в учнів професійного самовизначення потрібна система спільної діяльності школи, сім'ї, центру зайнятості, підприємств, закладів освіти, яка називається професійною орієнтацією.

22.10.2018

Професійна орієнтація включає в себе комплекс взаємопов’язаних заходів, спрямованих на активізацію процесу самовизначення  та реалізацію здатності до праці осіб, виявлення інтересів, можливостей та інших чинників, що впливають на вибір або зміну професії та виду трудової діяльності

03.04.2018