6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня в Новопсковському районному центрі зайнятості пройшов інтерактивний мотиваційно-пізнавальний захід для жінок "Я -жінка: впевнена і щаслива!" Проведення цієї зустрічі було направлено на мотивацію жінок до активності, на підвищення впевненості у собі, своїх силах і звісно, напередодні свята для них була створена певна святкова атмосфера.

Зі словами привітання до учасників семінару звернулася в.о директора Новопсковського ЦЗ Наталія Хворостян. Своєю історією успіху, своїми думками поділилася підприємець, журналіст, головний редактор газети «Новопсковщина» Надія Кривошей. Емоційно та натхненно до жінок звернулася керівник районного клубу народних умільців «Лівша», керівник гуртків Новопсковського БДЮТ Ганна Антошук. На власному прикладі вона довела і показала, як важлива для жінки самореалізація в будь-якій сфері життя і в творчості в тому числі: головне любити ту справу, якою займаєшся. А відеодоробка з авторських творчих робіт майстрині переконала учасників семінару, що все ж таки краса врятує світ, в усякому разі допоможе переформувати свою свідомість на позитив.

Учасники семінару мали змогу переглянути відеоісторії успіху відомих українських жінок, подискутувати щодо критеріїв успіху, визначитися з поняттям «Впевнена та успішна жінка».

Разом з традиційним інформаційним наповненням в цьогорічний семінар був введений інноваційний формат – інтерактивна профорієнтаційна гра. Дві жіночі команди обирали на екрані завдання з різною ціновою категорією. Тематичний спектр був досить широкий, але так чи інакше пов’язаний з різними професіями, видами діяльності, процесом пошуку роботи.

На ігровому полі були представлені 5 тем.«Техніка пошуку роботи»: питання пов’язані з процесом пошуку роботи, які обговорюються на семінарах і з якими зустрічається людина тоді, коли шукає роботу. «Речовий доказ»: на фото зображення предметів, якими користуються люди певних професій – потрібно назвати цей предмет і людину якої професії цим предметом користується. «Каламбур»: розставивши літери по місцях, потрібно утворити назву професії. «Фільм, фільм, фільм»: назвати професії кіногероїв. «Джокер»: завдання-сюрпризи – від складання колективного бізнес-плану до вирішення гумористичних завдань.

Жваві обговорення, гумор, пошуки істини – саме в такій емоційнонасичений атмосфері пройшла гра. І в підсумку виявилося не так важливо, яка команда набрала більше балів, важливіше - це користь від спілкування, позитивний настрій і мотивуючий меседж яким обмінялися всі присутні.

Загалом цей захід був пронизаний ідеєю самореалізації жінки, впевненості у власних силах, і мав за мету мотивувати жінок до переосмислення своєї життєвої позиції і сприяти активізації власних зусиль для вирішення питання своєї діяльності.