12.07.2018 | 16:27

12 липня Луганська обласна служба зайнятості провела прес-тур на ТОВ «Віко-Україна». 

Це Україно-польське підприємство працює на Луганщині з 2001 року і спеціалізується на виробництві меблів для магазинів та гіпермаркетів (металеві стелажі, касові бокси та інше – усього більше 1500 найменувань).

«Луганська обласна служба зайнятості допомагає УП ТОВ «Віко-Україна» у підборі кадрів. За весь час роботи підприємства за направленням ЦЗ були працевлаштовані майже 500 безробітних», - зазначив директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський.

"Також підприємство отримувало від служби зайнятості дотації на створення додаткових робочих місць, компенсацію ЄСВ за працевлаштування безробітних на нові робочі місця та компенсацію витрат на заробітну плату за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з числа безробітних", - підкреслила директор Кремінського районного центру зайнятості Ліна Перепелиця.

«Ми і сьогодні потребуємо допомоги служби зайнятості у підборі кадрів», - розповів заступник генерального директора Дмитро Полупан. «Нам важливо, щоб про наше підприємство розповідали безробітним, направляли до нас людей та інформували нас про державні програми підтримки роботодавців».

Сьогодні на підприємстві є вакансії робітничих професій: малярів, електрозварників ручного зварювання, операторів верстатів з програмним керуванням, верстатників широкого профілю та менеджерів із збуту.