22 листопада фахівці Кремінського районного центру зайнятості провели онлайн профорієнтаційну зустріч з учнями філії Бараниківської гімназії КЗ «Красноріченський ліцей» Красноріченської селищної ради на тему: «Професії майбутнього».

Мета заходу - зробити учнівську молодь більш компетентною у світі професій, ознайомити з актуальними вакансіями, щоб молодь могла отримати потрібну професію та працевлаштуватись.

Під час зустрічі діти отримали інформацію про стан ринку праці у регіоні, ознайомилися з потребами підприємств, установ, організацій у кваліфікованих кадрах, з Барометром професій, типами професій, з послугами, що надаються центром зайнятості та шляхами здобуття професій. Також розглянули вакансії та можливість розміщення резюме на сайті dcz.gov.ua.

Учнів було ознайомлено з можливостями проходження психодіагностичного тестування, яке дає можливість визначити нахили та здібності особистості до певного типу професії (Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості (profi.dcz.gov.ua)).