У світлі подій останнього часу багато людей зіткнулись із проблемою нелегальної трудової міграції. Питання нелегального працевлаштування за кордоном, у зв’язку із наявністю багатьох негативних наслідків, завжди вимагало підвищеної уваги.

Служба зайнятості є однією із структур, яка відіграє важливу роль у запобіганні й протидії торгівлі людьми, сприяє підвищенню обізнаності тих, хто шукає щастя за кордоном. Тому фахівцями центру зайнятості систематично проводяться семінари з питань запобігання нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми.

30 листопада у Лисичанському міському центрі зайнятості в рамках відзначення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся онлайн вебінар.

Безробітна молодь отримала інформацію про форми торгівлі людьми, методи вербування та експлуатації людини, небезпечні випадки працевлаштування за кордоном та реалії, з якими стикаються трудові мігранти. Також, дізнались про порядок в’їзду–виїзду громадян України за кордон, легальне та нелегальне працевлаштування,  консульський захист людей, корисні поради для тих, хто зібрався за кордон та контактні дані Міжнародних організацій по протидії торгівлі людьми.

Маємо надію, що такі заходи допоможуть безробітним у пошуку легальної роботи як в нашій країні, так і за кордоном!