Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Без перебільшення можна сказати, що для випускників школи - це завжди проблема номер один.

Профорієнтаційна робота, яка проводиться спеціалістами служби зайнятості служить одній меті - активізувати учня, сформувати у нього прагнення до самостійного вибору професії з урахуванням отриманих знань про себе, свої здібності і перспективи їх розвитку. Саме такі завдання ставила перед собою фахівець з профорієнтації Міловського районного центру зайнятості, зустрічаючись з учнями 10-11 класів Великоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Під час профорієнтаційного уроку на тему «Знайомство з реаліями та перспективами ринку праці» діти мали можливість сформувати уявлення про реалії трудового життя, позитивне ставлення до робітничих професій; реальний погляд на вибір професії з урахуванням їх побажань, можливостей та потреб ринку праці. Використовуючи метод мозкового штурму діти визначили наслідки вдалого і невдалого вибору професії і визначили шляхи побудови власної кар’єри.

Усього послугами було охоплено 27 учнів 10-11 класів, які отримали кваліфіковані відповіді на питання, що виникали під час зустрічі щодо сучасного ринку праці нашого регіону; визначили психологічну готовність до вибору професії та ознайомилися із шляхами вибору професії.