Днями в приміщенні КЗ «Новопсковська ЦБС» відбувся тренінг «Підвищення самооцінки, впевненості у власних силах» в рамках проєкту «Знайди себе в Новопсковській громаді: від хобі до власної справи», який нещодавно стартував на Новопсковщині.

Запрошені жінки та фахівець служби зайнятості взяли участь у тренінгових навчаннях з підвищення самооцінки та впевненості у власних силах, які провели завідувач відділу обслуговування ЦРБ Тетяна Сап’ян та психотерапевт Антон Назмієв. Кожна вправа під час проведення тренінгу виконувала своє призначення: вправа «Торт часу» давала можливість прописати та усвідомити сферу найближчого особистісного або професійного розвитку, окреслити конкретні кроки до змін; вправа «МАК-ресурси» сприяла усвідомленню додаткових можливостей для самовизначення та психологічного відновлення, гармонізації емоційного стану, вирішенню внутрішніх конфліктів.

Спеціаліст Новопсковського районного центру зайнятості Оксана Верховодова розповіла про можливість участі у грантових програмах для започаткування власного бізнесу, а саме програмах ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу «ПРООН», які актуальні на цей час.

Загалом у заході взяли участь 28 жінок різних категорій Новопсковської громади.