7 лютого в приміщенні Біловодського районного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представників Біловодського районного військового комісаріату. Під час заходу учасники були ознайомлені з умовами та порядком проходження військової служби за контрактом, вимогами до кандидатів, а також з переліком військових посад рядового, сержантського та офіцерського складу.

Працівники РВК акцентували увагу щодо можливості вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України осіб, які пройшли службу в ЗСУ.

Не залишились без уваги й такі важливі питання як грошове забезпечення, умови проживання під час проходження військової служби, медичне обслуговування, соціальний захист військовослужбовців та їх родин.

По закінченню кожен бажаючий мав можливість особисто поспілкуватися з представниками  районного військового комісаріату.

Такі заходи проходять у рамках співпраці центру зайнятості та районного військового комісаріату постійно. Сподіваємося, що вони допоможуть безробітним скористатися реальним шансом працевлаштування на роботу з гідною оплатою праці, а Збройним силам України – підібрати кваліфіковані кадри.

Для всіх, хто бажає більш докладно дізнатися з військовою службою за контрактом, запрошуємо до інформаційного сектору Біловодського РЦЗ, де розміщена корисна інформація щодо переліку вакантних посад у військових частинах та умов проходження служби в ЗСУ.