26 листопада спеціалісти Кремінського районного центру зайнятості спільно із представниками Норвезької ради у справах біженців (NRC), Кремінського бюро Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Кремінського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». 

На семінарі були розкриті поняття торгівлі людьми та її форми. Обговорювали найбільш уразливі категорії населення, які можуть стати жертвами торгівлі людьми. Опрацювали найпопулярніші шахрайські сценарії та поширені серед людей міфи щодо торгівлі людьми. Присутнім був продемонстрований фільм з реальними подіями про жертв. Під час заходу достатньо уваги приділили обговоренню важливості подальшої роботи у сфері виявлення та надання допомоги постраждалим. Було доведено до відома норми Порядку встановлення статусу постраждалого від торгівлі людьми. Учасники мали можливість підвищити власну обізнаність щодо роботи Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у зазначеній сфері.

За результатами обговорення даних питань присутні спеціалісти запропонували індивідуальне безкоштовне консультування з зазначених питань.