10 вересня у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатація дитячої праці».

Фахівець центру зайнятості Світлана Малік поінформувала учасників семінару щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та захисту інтересів українців, які шукають роботу за кордоном, надала ряд рекомендацій і порад щодо легальної трудової праці за кордоном.

Особам була запропонована легальна робота у Ізраїлі в рамках Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях  будівництва на ринку праці.

Начальник відділу соціальної роботи Сєвєродонецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ганна Мірошниченко розповіла про надання соціальних, юридичних, психологічних, медичних послуг для осіб, які постраждали від будь-якого насильства. 

Під час семінару транслювали відеоролик «Поради, тим хто хоче працювати за кордоном».

Якщо ви потрапили в тенета трудового рабства дзвоніть на національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми, яка безкоштовно консультує мігрантів: з мобільних телефонів України - 527 та стаціонарних телефонів в межах України 0-800-505-501.