За ініціативи Рубіжанського міського центру зайнятості 24 січня відбувся семінар на тему: «Законодавчі аспекти взаємодії служби зайнятості та роботодавців, у тому числі щодо працевлаштування осіб з інвалідністю, своєчасне подання підприємствами звітності».

Учасникам семінару було презентовано спектр послуг служби зайнятості, а саме: надана інформація щодо компенсації ЄСВ та надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці працевлаштованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб; надана інформація про порядок організації робіт тимчасового характеру, а також про можливість стажування на робочому місті.

Фахівці центру зайнятості звернули увагу присутніх на можливість створення електронного кабінету роботодавців та переваги роботи в ньому при поданні звітності до служби зайнятості. Говорилося й про використання відео-вакансій, відео-презентацій, співбесід за допомогою скайп-зв’язку, електронного банку резюме шукачів роботи.

Особливу увагу було звернено на необхідність виконання квоти з працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Також нагадали про надання звітності до 01 лютого 2020р. згідно «Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».

Захід пройшов у рамках конструктивного діалогу, учасники семінару отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили та відмітили актуальність наданої інформації.