У Новопсковському районному центрі зайнятості за участю консалтингової компанії ТзОВ «Вектор Успіху» 15 лютого були проведені чергові тренінги для безробітних відповідно плану - графіку.

Тренінг «Як стати успішним» був організований з метою визначення власних критеріїв успішності та якостей успішної людини. Емоційний, відвертий, високопрофесійний Юрій Білий намагався допомогти учасникам краще та глибше пізнати себе, дослідити власні здібності, інтереси та ресурси, визначитись з життєвими цілями, які необхідні для успішного працевлаштування.

А щоб підвищити рівень професійних досягнень був проведений тренінг «Як знайти та не загубити талант». Кожна людина від народження має власні таланти – здібності до тієї чи іншої діяльності, які розкриваються з набуттям навичок та досвіду. Отже і присутні учасники тренінгу підвищили рівень поінформованості щодо понять «здібності» та «талант». Якщо вірно визначити свій талант на початку професійної діяльності, людина має більше шансів реалізувати себе на робочому місці та отримувати задоволення від того, що займається улюбленою справою. Загалом у тренінгу взялf участь 31 особа.

На завершення всі присутні отримали сертифікат участі в тренінгу. Захід пройшов в активній та дружній атмосфері.