Щорічна обласна акція служби зайнятості «Марафон актуальних професій» розпочала свою ходу по Новопсковщині.

13 березня відбулась перша з низки заходів – «Професіографічна екскурсія на Осинівську пекарню» для учнів Осинівської ЗОШ №1 І-ІІ ступенів. Цей день марафону був присвячений професіям «Пекар», «Тістороб» та «Формувальник хлібобулочних виробів». Основна мета заходу - популяризація професій, що користуються попитом на ринку праці, безпосереднє ознайомлення із професією в реальних умовах, отримання корисної інформації із першоджерел, можливість спілкування із професіоналами.

Осинівська пекарня (підприємство з повним циклом виробництва хлібобулочних виробів) є одним із основних постачальників хлібобулочних виробів на продовольчий ринок Новопсковського району. На початку заходу завідувач виробництвом пекарні ознайомила учнівську молодь з історією та традиціями підприємства, продукцією, що виготовляється, розповіла про технологічні процеси та операції, що виконують працівники, умови та розмір оплати праці.

Надзвичайно цікаво пройшла професіографічна екскурсія, адже діти дізнались, як “народжується хліб” спостерігаючи за роботою працівників, а наприкінці заходу отримали смачні подарунки від господині підприємства – солодкі рогалики та свіжі духмяні батони. Тож, можна сподіватися, що проведений захід сприятиме підвищенню зацікавленості учнівської молоді у здобутті робітничих професій та допоможе визначитись із вибором майбутньої професійної стежини.