12 квітня поточного року у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для безробітної молоді віком до 35 років - «Молодь на ринку праці». Тема заходу була пов’язана з ефективними методами пошуку роботи на Інтернет сайтах. Брали участь у семінарі 14 осіб.

Юлія Біловицька, завідуюча Інтернет-центром Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки, презентувала для присутніх путівник по інтернет-сайтах з пошуку роботи. Вона надала поради з пошуку роботи та розміщення резюме на топових сайтах з працевлаштування (dcz.gov.ua, rabota.ua, hh.ua, work.ua, sd.ua та іншіх), ресурсних центрах та форумах з віддаленої роботи та роботи на дому (ресурсний центр ГУРТ, phpBB).

Фахівець центру зайнятості Ольга Ткаченко в свою чергу презентувала Профорієнтаційний путівник Луганської області (https://lgocz.gov.ua/weblocz/) з інформацією про ринкоутворюючі підприємства області, учбові заклади, професії та поради щодо працевлаштування та вибору професії.

Наполегливість у пошуках роботи, вміння правильно користуватися соціальними мережами Інтернету і грамотно складати резюме - запорука успіху у майбутньому працевлаштуванні.