23 лютого у приміщенні Новопсковського районного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар для осіб старше 45 років.

Більшість людей у період зрілого дорослого віку не прагнуть до зміни професійної кар’єри і психологічно не готові до такої ситуації. Тому при втраті роботи вони відчувають негативні емоційні переживання, що, до того ж, підсилюються фінансовими труднощами. У зрілому віці втрата роботи може бути не лише економічною проблемою, а й психологічно сприйматися як катастрофа, провокуючи розвиток захворювань, розрив сімейних стосунків, виникнення почуття власної непотрібності. Один з найголовніших способів конструктивного переживання ситуації втрати роботи – активний пошук нової. Саме цей меседж був основним під час спілкування з клієнтами центру зайнятості віком за 45 років.

До участі у заході було запрошено представників Марківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області. Начальник Новопсковського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Т.А.Носова надала клієнтам служби зайнятості загальну інформацію про визначення права на призначення пенсії за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 01.01.2018 року, інформаційні сервіси Пенсійного фонду України, зосередила увагу на тому, як важливо у наш час мати легальну заробітну плату та зайнятість.

Усі бажаючі учасники семінару отримали індивідуальні консультації та роз’яснення спеціаліста Пенсійного фонду, задали свої запитання, на отримали відповіді на них.