Якщо людина працює із задоволенням, то будь-яка робота буде корисною для суспільства. Відтак, вибір майбутньої професії – це одне з важливіших завдань кожної молодої людини.

Кожен відчуває, що йому легше дається, якій справі краще присвятити життя. І тут важливо не схибити.

Вибір професії – це велика відповідальність перед батьками, суспільством, та самим перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання.

Щоб допомогти школярам визначитися з майбутньою професію, фахівці Кремінського районного центру зайнятості провели профорієнтаційні зустрічі на тему «Професії майбутнього». У них взяли участь 35 учнів 7-9 класів Житлівської ЗОШ I-II ступенів.

На профорієнтаційних заходах діти знайомилися з актуальними професіями на ринку праці, їх типами та формулою вибору, також дізналися які навчальні заклади є в Луганській області. Учням презентували Профорієнтаційний путівник. А за допомогою сучасних пристроїв школярі переглянули зміст професій, і вимоги до працівників.