16 березня у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості проведено тренінги на тему: «Впевнені кроки до пошуку роботи» та «Подолання внутрішніх конфліктів-передумова успішного працевлаштування».

Мета проведення тренінгів: виявлення і легалізація внутрішніх конфліктів безробітного, сприяння їх вирішенню на ринку праці; психологічна адаптація до ситуації втрати роботи; формування адекватної самооцінки безробітного; підвищення мотивації до пошуку роботи. 

Тренер ТзОВ «Вектор Успіху» Марія Матушкіна розповіла про типи конфліктів, про особливості структури внутрішнього конфлікту людини, про те що внутрішній світ людини складається з мотивів, цінностей, самооцінки.

Вона наголосила на тому, що треба поводитись активно та конструктивно до пошуку роботи, змінювати стратегію пошуку роботи, навчатися та постійно підвищувати кваліфікацію, професійно подавати себе роботодавцю.

Навчала учасників тренінгу: як вийти з кризи безробіття, як підвищити внутрішню мотивацію, як подолати стрес, як зберегти психологічне здоров`я в період пошуку роботи, як подолати конфлікти та життєві труднощі.

Учасники тренінгу отримали новий досвід щодо подолання внутрішньо особистісних конфліктів, способи виходу з кризи безробіття та отримали рекомендації про те, як конструктивно вирішити конфлікт. Після закінчення заходів всім особам були видані сертифікати про участь у тренінговому навчанні.