Мабуть, кожна людина в своєму житті задавалась питанням: «Для чого я в цьому світі? Як заробляти кошти та приносити користь людям? Працювати на самого себе чи на когось?

Зазвичай, люди, яких взяли працювати на якесь приватне підприємство, у державну службу, у сферу торгівлі чи обслуговування, ловлять шанс та одразу ж приймають рішення працювати, не надто задумуючись над зарплатнею, робочим графіком й умовами праці.

І ось вони ходять на роботу, працюють, отримуючи не завжди достойну оплату. Хтось тримається місяць, три, півроку, рік, а хтось і до кінця життя. Але більшість, працюючи на когось, не одноразово задумувались про власну справу.

Однією з активних форм підтримки, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи - залучення безробітних до організації підприємницької діяльності.

Для активізації безробітних до плідного пошуку роботи спеціалістами Сватівського РЦЗ реалізуються різноманітні заходи та послуги. З метою орієнтації на самозайнятість, безробітним пропонується відвідати інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?», на якому присутні отримують дані щодо комплексу заходів з підтримки та розвитку підприємницької ініціативи серед безробітних.

Безробітні, зв’язують свою діяльність з підприємництвом за умови отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування власної справи, також приймають участь у ґрантових програмах, які реалізуються через неурядові організації, що діють на території Луганської області (МОМ, Данська рада у справах біженців, Норвезька рада у справах біженців, ПРООН), це надає претендентам можливість отримати додаткові ресурси для започаткування власної справи, розширення існуючої справи та створення нових робочих місць.

В центрах зайнятості кожен майбутній або діючій підприємець може отримати консультації з різних питань щодо організації та провадження підприємницької діяльності.

Так, працювати на когось добре, якщо в тебе хороші умови, гідна заробітна плата, приємний колектив... Не залишайтесь там, де вам не комфортно, не бійтесь змінювати місце роботи доти, доки не знайдете своє.

Тому не зволікайте і приймайте правильне рішення!