17 квітня в рамках «Юридичного факультету» сумісно з відділом абонементу центральної міської бібліотеки було проведено інформацiйно - правовий гід «В свiтi сучасних професій: ваш вибір i ваше право» для учнів 8, 9 класів КНВК №5.

Зав. абонементу С.Бондар за допомогою мультимедійної презентації «На Google - карті мрії та думи про професії» запропонувала розібратися у великому розмаїтті різних спеціальностей та професій майбутнього, а також у визначенні власної життєвої траєкторії з урахуванням професійних інтересів та природних здібностей.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості населення І.Денисенко допомогла юнацтву знайти відповідь на запитання «Яку професію обрати? Куди піти вчитися? У чому найкраще себе проявити?» та познайомила присутніх з актуальними професіями. Розглядалася проблема підвищення рівня інформованості підлітків з питань профорієнтації, розширення їхніх знань про світ професій, ознайомлення з вимогами до людей відповідних спеціальностей. Старшокласники отримали рекомендаційний лист «Як правильно обрати професію?»

До масового заходу бібліотекарями абонементу було організовано виставку-перегляд літератури: «Твоя майбутня справа». Інформаційні матеріали, розміщені на виставці, ознайомили учнів зі світом професій, умовами свідомого та обґрунтованого вибору майбутнього фаху.

Сподіваємось, що цей захід допоможе старшокласникам зорієнтуватися у розмаїтті професій і зробити свій правильний вибір.