5 квітня 2018 року в Лисичанському міському центрі зайнятості  за участю начальника відділу з обслуговування громадян  Лисичанського управління Пенсійного фонду України  проведено семінар на тему: "Особливості зайнятості осіб старше 45 років. Принципи та перспективи реформування пенсійної системи в Україні".  На заході були присутні працівники центру, безробітні, які перебувають на обліку та люди перед пенсійного віку.

Начальник відділу з обслуговування громадян  Лисичанського управління Пенсійного фонду Марина Болохова розповіла про особливості порядку призначення пенсій у поточному році та які зміни відбудуться. Також вона зазначила, що створення справедливої системи пенсійного забезпечення передбачається шляхом запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та переходу на єдиний принцип нарахування пенсій.

Марина Геннадіївна детально зупинилася на питаннях легалізації заробітної плати та офіційних трудових відносин, залежності майбутньої пенсії від набутого страхового стажу та розміру заробітної плати. Повідомила про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Запропонувала зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Під час заходу присутні жваво обговорювали питання про страховий стаж – його тривалість та підтвердження, легалізацію трудових відносин, про особливості зарахування страхового стажу при неповному робочому дні чи тижні та при отриманні заробітної плати меншої за мінімальну.