Сьогодні фахівці Новопсковського районного центру зайнятості з інтересом та ентузіазмом приєдналися до Національного онлайн проєкту з тестування та вивчення української мови та взяли участь в онлайн-семінарі «Сучасний український правопис».

Проєкт реалізується Асоціацією інноваційної та цифрової освіти спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки Українського культурного фонду. Платформа пропонує адаптивний тест з української мови та багато онлайн ресурсів для безкоштовного вивчення української мови  https://moyamova.in.ua.

Спікерка Олена Даниліна в доступній формі пояснила норми нового правопису, який набрав чинності у 2019 році. Також розглянули етикет ділової мови та кальковані з російської мови конструкції, які часто використовуються у службовій діяльності під час офіційно – ділового спілкування.

Набуті знання  сприятимуть підвищенню професійної компетенції спеціалістів центру зайнятості, а нова платформа буде рекомендуватися клієнтам, які шукають роботу та претендують на заміщення посад державних службовців відповідно до Постанови КМУ від 26.04.2017р. №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».