У рамках посилення інформаційно-роз’яснювальної кампанії, запровадженої у Новопковському районі на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, з 27 січня поточного року активізувалася робота з підприємцями, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, оскільки саме вони є одними з найбільш ризикових в контексті незадекларованої праці.

Сьогодні у приміщенні Новопсковської районної державної адміністрації відбувся інформаційний семінар для близько 30 представників роботодавців, які здійснюють свою діяльність у цих сферах щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Захід відбувся під головуванням в.о. голови Новопсковської РДА Світлани Слюсарєвої. Участь у заході взяли головний державний інспектор Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області Олександр Коваль, директор Новопсковського районного центру зайнятості Наталія Хворостян.

Мова йшла про важливість належного оформлення трудових відносин та штрафні санкції щодо роботодавців, котрі їх порушують; про найбільш поширені порушення, що фіксують уповноважені працівники Головного управління ДФС під час перевірок підприємців, про позбавлення працівника соціальних пільг та гарантій у разі неоформлення трудових відносин.

Також в інформаційному заході взяла участь міжвідомча робоча група з питань легалізації праці та зайнятості населення, забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці Новопсковського району, яка за результатами зустрічі продовжила своє засідання та окреслила план спільних дій з цього питання на найближчий час.