У центрі розвитку підприємництва «Студія БізнеSтарт» пройшов семінар із циклу «Як розпочати свій бізнес?» на тему: «Цікаві бізнес-ідеї міста. Яскраві приклади діяльності місцевих підприємців».

Саме інформування безробітних про перспективи розвитку підприємництва у місті та можливості відкриття власного справи за допомогою міжнародних програми розвитку бізнесу - є одним із направлень роботи Студії, а працевлаштування шляхом відкриття власної справи - є одним із перспективних направлень роботи служби зайнятості.

Для надання більшої повноти інформації до участі у семінарах залучаються юристи міжнародних благодійних організацій, фахівці державних установ міста, роботодавці.

Оскільки семінар проходив  на передодні свята Дня підприємця України, до участі у заході було запрошено підприємців міста, які з власного досвіду знають про всі труднощі та переваги  ведення свого бізнесу і можуть поділитися досвідом.

Захід пройшов у формі діалогу, було дуже багато запитань та ще більш змістовних відповідей. Цікаво було поспілкуватися з молодими, перспективними та прогресивними бізнесменами, які не зважаючи на економічні негаразди, організували та розвивають свій бізнес у своєму рідному місті.