Лисичанський міський центр зайнятості продовжує проведення групових заходів та розширює тематику тренінгів з використанням отриманого обладнання від ПРООН.

Так сьогодні на базі комп’ютерного класу у Лисичанському МЦЗ відбувся тренінг на тему: «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем», який надав можливість підвищити свою самооцінку, визначити свої позитивні якості, оволодіти прийомами самопрезентації та налаштуватися на власний успіх.

Співбесіда з роботодавцем – важливий етап для безробітного при влаштуванні на роботу.

Зрозуміло, що успіх залежить від професійних якостей претендента, але безумовно вміння презентувати себе роботодавцеві відіграє дуже важливу роль.

Тому у центрах зайнятості систематично проводяться тренінги «Підготовка до співбесіди з роботодавцем» на яких шукачі роботи дізнаються секрети вдалої співбесіди. А на сьогоднішньому тренінгу за допомогою нового обладнання  у безробітних  була можливість відпрацювати набуті знання в онлайн режимі, практикували проходження співбесіди на платформі ZOOM, знайомилися із сайтами з пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності.

Шукачі роботи оволоділи навичками успішної співбесіди та прийомами ефективної самопрезентації, дізналися як бути переконливим, та вдало відповісти на «незручні» питання роботодавця й справити гарне, професійне враження на співрозмовника.

Шановні безробітні вибір зручної форми спілкування за Вами.