Одним із напрямків зазначеної співпраці щодо зайнятості населення, у тому числі тимчасової, є організація та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру за участю безробітних.

28 лютого в приміщенні Станично-Луганського районного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Укомплектування підприємств персоналом, у тому числі шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру».

У роботі семінару взяли участь 11 бухгалтерів підприємств.

Відкрила семінар начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ю.Гаманєнко. Вона акцентувала увагу на тому, що на сьогодні в умовах нестачі вільних робочих місць, для постійної зайнятості, особливого значення набувають громадські та інші роботи тимчасового характеру

Участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу та є джерелом додаткового прибутку, засобом переходу до постійного працевлаштування. Дані роботи приносять суспільну користь і сприяють соціально-економічному розвитку громад.

Учасники обговорили чимало питань, які стосувалися як підготовчої роботи, так і самого процесу організації проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру.

На завершення заходу всім присутнім було надано пакет інформаційних матеріалів.