15 березня в рамках щорічного Марафону актуальних професій спеціалісти Станично-Луганського районного центру зайнятості відвідали учнів Вільхівської та Валуйської ЗОШ. Для учнів 8-11 класів були проведені профорієнтаційні уроки «Твій вибір сьогодні – це  твій успіх у майбутньому». Основним завданням було ознайомлення учнів зі світом професій, потребами ринку праці та правилами усвідомленого вибору професії, щоб в майбутньому вони могли знайти своє місце в житті.

Провідний фахівець з профорієнтації Станично-Луганського РЦЗ обговорила з учнями тенденції розвитку попиту на професії з урахуванням економічної ситуації, пояснила мотиви вибору професії і провела психодіагностичне тестування, результати якого й визначатимуть схильність учнів до типу професій. Під час зустрічі школярам було надано багато корисної інформації про навчальні заклади державної служби зайнятості.

Діти уважно слухали та активно запитували незрозуміле, адже від правильного вибору професії багато що залежить у житті: успіхи і невдачі, кар’єра, соціальне та матеріальне становище, внутрішній стан і здоров’я, яке, як відомо, безпосередньо пов’язане зі станом нашої душі.