27 листопада у Сєвєродонецьку відбувся тренінг для фахівців відділів надання послуг роботодавцям базових центрів зайнятості та ЛОЦЗ на тему «Професійний вплив та мотивація. Професійне просування послуг служби зайнятості».

Навчання проводив консультант центру «SoFine», тренер Еріксонівського університету (Ванкувер, Канада) Віталій Худяков. Разом з ним учасники визначили відмінності між мотивацією, потребою та метою; розглянули теорії відомих психологів щодо впливу різних факторів на мотивацію людини; проаналізували економічні, адміністративні та психологічні методи мотивації персоналу. Також група детально розглянула основні критерії професіонала служби зайнятості – спрямованість на результат, стресостійкість, впевненість та порядність.

Під час практичних завдань фахівці служби зайнятості вчилися ефективному спілкуванню з клієнтом: як найкраще подавати пропозиції та розрізняти пріоритети роботодавця, коректно з’ясовувати деталі й розвіювати сумніви, уникати двозначностей та закритих питань тощо.

Після отримання сертифікатів учасники подякували тренеру за нові знання, які вони передадуть своїм колегам – радникам роботодавця.