Повторення - мати навчання, так говорить народна мудрість і тому 27 лютого відбулася не перша зустріч учнів Тепловської ЗОШ з фахівцями Станично-Луганського районного центру зайнятості. Профорієнтаційний (урок) семінар відбувся в ігровій формі, під час якого фахівці пояснили учням, що сучасний світ професій величезний, різноманітний, а також розширюється і змінюється рік від року. У зв'язку з цим в даних умовах існує необхідність правильного, об'єктивного і в даний момент часу потрібного суспільству вибору професії.

Також разом згадали, що при виборі професії є чудове поєднання трьох параметрів – хочу, можу, треба. І коли це відбувається, то ми маємо те, що найчастіше називається покликанням, співзвучним потребам оточуючих та суспільства. Вдало обрана професія підвищує самоповагу і позитивне уявлення людини про себе

Зустріч пройшла позитивно, цікаво, а головне – інформація дуже важлива - адже скоро учням доведеться зробити свій головний вибір, а яким він виявиться, вирішувати кожному самостійно.