Поточний тиждень виявився цікавим та насиченим для відвідувачів Міловського районного центру зайнятості. Упродовж тижня безробітні громадяни, підприємці та особи, які бажають започаткувати власну справу стали активними учасниками тренінгу «Програма з розвитку навичок підприємництва на сході України», що відбувся відповідно до проекту ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії.

Учасники тренінгу отримали відповіді на питання: як зважитися розпочати бізнес? Яку бізнес-ідею обрати? За п’ять насичених, цікавих днів, що промайнули у дружній робочій атмосфері, проаналізували ринок та власну конкурентоспроможність, набули навичок із бізнес-планування та організації власної справи, познайомилися із юридичними аспектами започаткування та ведення бізнесу.

По завершенні тренінгу учасники отримали не лише сертифікат, а ще й певний досвід, мотивацію до створення чи розширення власної справи, прагнення до нових звершень задля розбудови миру на Луганщині.