26 червня Станично-Луганським районним центром зайнятості був організований семінар з керівниками новостворених підприємств та приватними підприємцями – початківцями, основною темою якого було формування мотивації роботодавця, його інтересу та зацікавленості в співпраці з центром зайнятості. До участі в заході було запрошено 5 осіб.

Розпочала семінар заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Станично-Луганського РЦЗ Ольга Стєхіна, яка проінформувала присутніх про державну політику у сфері зайнятості населення, про сприяння реалізації легальних трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником, про вимоги чинного законодавства щодо легалізації зайнятості та оплати праці найманих працівників.

Фахівці центру зайнятості надали інформацію про послуги служби зайнятості для роботодавців, зокрема щодо здійснення роботодавцям компенсації витрат на оплату праці працевлаштованих безробітних з числа ВПО та компенсації єдиного внеску, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також ознайомили присутніх з послугами центру зайнятості з професійної підготовки та перепідготовки за робітничими професіями на замовлення роботодавців.

Під час зустрічі увагу було зосереджено на працевлаштуванні вимушених переселенців, соціально незахищених категорій громадян, зокрема осіб з інвалідністю.

Учасники семінару брали активну участь в обговоренні питань,  що розглядалися, відзначили переваги тісної співпраці роботодавців та державної служби зайнятості.