оп

21 лютого у Станично-Луганському районному центрі зайнятості відбувся семінар з керівниками новостворених підприємств та приватними підприємцями-початківцями. Основною метою зустрічі стало формування мотивації роботодавців до співпраці з центром зайнятості.

Директор центру зайнятості Олена Валика розповіла про вимоги чинного законодавства щодо легалізації зайнятості та оплати праці найманих працівників. Роботодавцям надали інформацію про послуги служби зайнятості: компенсацію витрат на оплату праці працевлаштованих безробітних з числа переселенців та компенсацію ЄСВ, організацію громадських робіт, навчання за робітничими професіями на замовлення роботодавців. Приділили увагу працевлаштуванню переселенців, осіб з інвалідністю та інших соціально незахищених категорій громадян.

До участі у семінарі долучилися соціальні партнери. Головний спеціаліст УПР в Станично-Луганському районі Ольга Лісянська розповіла про фінансову відповідальність суб’єктів господарювання за несплату єдиного внеску, приділила увагу нарахуванню ЄСВ до мінімальної заробітної плати.

Представник Фонду соцстрахування Ірина Кіріченко надала інформацію про матеріальне забезпечення, страхові виплати та соціальні послуги, які надає Фонд.

Підводячи підсумки семінару, директор районного центру зайнятості подякувала всім за увагу та наголосила, що активна співпраця сприятиме покращенню ситуації на ринку праці.