Одним із першочергових завдань Станично-Луганського районного центру зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якіснішим задоволенням їх потреб.

20 лютого в Петропавлівській селищній раді Станично-Луганського району відбувся семінар з підприємцями району на тему: «Служба зайнятості – для всіх та кожного». В семінарі взяли участь 12 роботодавців району.

На семінарі проведено презентацію соціальних послуг, що надає служба зайнятості працедавцям. Увагу присутніх акцентовано на можливості здійснити підбір персоналу, в тому числі з використанням сучасних профдіагностичних методик.  

Було надано інформацію щодо механізму стимулювання роботодавців, які створюють нові робочі місця, працевлаштовують громадян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці та про стимулювання суб’єктів малого підприємництва до створення нових робочих місць у пріоритетних галузях економіки шляхом виплати роботодавцю компенсації в розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. Також увагу було привернуто здійсненню роботодавцям компенсації витрат на оплату праці працевлаштованих безробітних з числа переселенців, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, можливості організації навчання в центрах професійно-технічної освіти служби зайнятості, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців.

По завершенню семінару були визначені основні напрямки співпраці між службою зайнятості та роботодавцями щодо сприяння зайнятості населення.