21 січня у Біловодському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці державної служби зайнятості та роботодавців згідно законодавства України про зайнятість населення, у тому числі щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю». Семінар відкрила директор Біловодського районного центру зайнятості Олена Юрченко, яка наголосила на змінах і новаціях в наданні послуг на ринку праці.

Під час семінару за участю соціальних партнерів: начальника Біловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Луганській області Ольги Шуліки та заступника управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олексія Стриги обговорювалися питання щодо запровадження в роботі нового онлайн сервісу – «Електронна трудова книжка» та діючих грантових програм.

Серед присутніх були представники малого та середнього бізнесу, які виявили бажання надалі співпрацювати у даному напрямку з соціальними партнерами.

Взаємодія з роботодавцями – одна з основних функцій служби зайнятості. Саме налагоджені стосунки з ними дають вагомі результати в політиці зайнятості району.