Найважливішою передумовою успішної діяльності всієї служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання соціальних послуг населенню.

З метою налагодження ефективної співпраці з роботодавцями та якісного задоволення потреби у кадрах 7 червня у Рубіжанському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Спільна діяльність центру зайнятості та роботодавців у сприянні працевлаштуванню, посиленні соціального захисту безробітних громадян, у тому числі осіб з інвалідністю» за участю представників АТ «Ощадбанк».

Фахівці центру зайнятості проінформували про спектр послуг, які служба зайнятості надає клієнтам, детально описали ситуацію на локальному ринку праці, а ще, охарактеризували освітньо-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані у центрі зайнятості та шукають роботу.

Особливу увагу було приділено питанню створення нових робочих місць шляхом надання компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям, в тому числі учасникам АТО, ВПО та особам з інвалідністю та надання одноразової допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. Також була надана інформація про порядок організації робіт тимчасового характеру, стажування на робочому місті. Наголошено про можливість створення електронного кабінету роботодавців та переваги роботи в ньому при поданні звітності до служби зайнятості.

Представники АТ «Ощадбанк» надали інформацію роботодавцям про банківські продукти та програми допомоги малому і середньому підприємництву.

Підводячи підсумки семінару, фахівці служби зайнятості висловили сподівання на тісну співпрацю з роботодавцями в напрямку урегулювання ситуації на місцевому ринку праці.

Присутні подякували за проведений семінар та можливість обговорити актуальні питання щодо організації співпраці.