Спеціалісти Кремінського районного центру зайнятості продовжують інформаційну роботу для осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

16 травня фахівці Кремінського районного центру зайнятості спільно з спеціалістами Управління соціального захисту населення Кремінської районної державної адміністрації провели захід для громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Під час заходу обговорювались можливості працевлаштування, отримання ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, можливості проходження професійного навчання, в тому числі на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, питання реєстрації в центрі зайнятості, отримання статусу безробітного. Надані роз’яснення щодо чинного законодавства про зайнятість. Присутні ознайомлені з можливістю взяти участь в грантових проектах. В рамках цих проектів можливо взяти участь у тренінгах, які передбачають ознайомлення учасників з успішними практиками ведення бізнесу, механізмом підприємницької діяльності та налагодження бізнес – контактів для розширення ринків збуту товарів та послуг, а також отримати гранти.