В рамках співпраці Новопсковського районного центру зайнятості з Старобільсько-Новопсковським районним військовим комісаріатом з метою підтримки патріотичних настроїв населення та інформування учасників заходу щодо умов служби в Збройних силах України, в тому числі за контрактом, 17 квітня у Новопсковському районному центрі зайнятості відбувся семінар «З орієнтації на службу в Збройних Силах України» для 16 безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Це був черговий цільовий семінар із залученням відповідних силових структур та відомств. На цей раз захід відбувся за участю представників 17 окремої танкової бригади м.Кривий Ріг, яка є формуванням танкових військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України.

Зустріч з земляками ініціював головний сержант взводу танкової бригади В.Шермірзаєв, який є уродженцем села Можняківка Новопсковського району, а наразі несе службу у 17 окремій танковій бригаді. Він зупинився на законодавчих, нормативно-правових документах з питань підписання контракту, поінформував присутніх про умови проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України. Розповів учасникам семінару про вимоги до кандидатів, порядок оформлення документів, вікові обмеження, грошове утримання та інші державні гарантії військовослужбовцям-контрактникам і членам їх сімей, звернув увагу присутніх на питання терміну контракту та перспектив кар’єрного росту під час проходження контрактної служби.

Семінар, як завжди, визвав живий інтерес учасників, тому що Збройні сили України на цей час є одним з активних роботодавців та дають можливість місцевим мешканцям більш широко дивитись на своє місце на сучасному ринку праці.