Напередодні Дня Перемоги та у зв’язку із співпрацею щодо проведення спільних заходів з Луганським обласним та Сєвєродонецьким міським військовими комісаріатами 7 травня у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, в якому взяло участь 33 безробітних, в т.ч. 5 осіб – учасники бойових дій та 1 особа з числа ВПО.

Представник Сєвєродонецького міського військомату старший офіцер відділення комплектування Олександр Демченко ознайомив учасників семінару з умовами та терміном проходження військової служби за контрактом та основними чинниками щодо відбору кандидатів, а саме:

На військову службу за контрактом приймають якщо:

1. За станом здоров’я кандидат на військову службу придатний за медичними показниками та показниками профвідбору.

2. У претендента на проходження військової служби відмінна фізична підготовка та психологічна стійкість.

3. Є загальноосвітній рівень.

4. Присутня мотивація до військової служби.

5. Сформований рівень ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

6. Немає судимостей за скоєння тяжких злочинів.

Також О.Демченко поінформував про військові частини, які дислокуються у Сєвєродонецьку та вакансії, які вимагають укомплектування.

В заході також взяли участь заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділу – Володимир Щебець та старший офіцер мобілізаційного відділу - Ксенія Щірова, які повідомили про щорічні планові навчальні збори резервістів (особи, які, мають досвід бойових дій і за станом здоров’я підлягають службі в Збройних Силах України). Навчальні військові збори триватимуть один місяць. Резервісти вдосконалюватимуть навички, з огляду на сучасну специфіку виконання армійських завдань та бойового злагодження у складі підрозділів і військових частин, підвищуватимуть кваліфікацію за основним фахом або будуть перенавчатися за військовообліковими спеціальностями, які наразі є найбільш потрібними для ЗСУ. На час проведення навчань резервістів забезпечать повним комплектом речового майна та екіпірування, повноцінним триразовим гарячим харчуванням. По закінченню навчань резервісти отримають грошове забезпечення згідно чинного законодавства.

Наприкінці, представники Сєвєродонецького військомату відповіли на запитання учасників семінару та всіх, хто зацікавився щодо інформації стосовно служби в армії за контрактом, або бажає долучитися до військових навчальних зборів запросили звернутися безпосередньо у військові комісаріати, а саме: Луганський обласний військовий комісаріат, розташований за адресою: вул. Богдана Ліщіни, 38 та Сєвєродонецький міський військовий комісаріат: вул. Богдана Ліщіни,4 у робочі часи:  з 8-00 до 17-00.