У Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбулась серія онлайн семінарів для роботодавців бюджетної та приватної сфери. Учасників поінформували про необхідність виконання нормативу з працевлаштування осіб з інвалідністю.

У зустрічах взяли участь фахівці Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів. Обговорювались питання сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та зобов’язання сплати ЄСВ, що є запорукою соціальної захищеності найманих працівників.

Державна служба зайнятості сприяє працевлаштуванню даної категорії населення з урахуванням побажань, професійних навичок та рекомендацій медико-соціальної експертної комісії щодо фізичних навантажень. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Сєвєродонецького міського центру зайнятості Олена Пушкіна надала інформацію про професійно-кваліфікаційний склад безробітних осіб з інвалідністю, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. Також роботодавцям нагадали про послуги служби зайнятості: допомога в укомплектуванні персоналом, професійне навчання кадрів, консалтингові послуги для керівників підприємств, проведення розслідування страхових випадків та електронні сервіси служби зайнятості.

Сподіваємося, що надана інформація допоможе роботодавцям виконати встановлені законодавством нормативи, а особам з інвалідністю реалізувати свої права на працю.