З метою привернути увагу спільноти до проблем осіб з інвалідністю 3 грудня в Україні традиційно відмічається міжнародний день інвалідів. З цієї нагоди 26 листопада у Станично-Луганському районному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями району.

Протягом зустрічі відбувся продуктивний діалог між присутніми та фахівцями служби зайнятості. У черговий раз було підкреслено, що люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту із створенням таких умов життя, які дозволять їм успішно інтегруватися у суспільство. З свого боку, служба зайнятості приділяє особливу увагу та впроваджує нові підходи до зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю.

Представникам роботодавців було роз’яснено зміст ст. 19, 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та чинних нормативно-правових актів, відповідно до яких здійснюється фінансування на створення спеціальних робочих місць для осіб з інвалідністю, зареєстрованих у державній службі зайнятості.

Наприкінці семінару були обговорені шляхи подальшого розвитку співпраці служби зайнятості з роботодавцями щодо працевлаштування осіб з інвалідністю, своєчасного подання інформації про попит на робочу силу (вакансії) та надані відповіді на запитання присутніх.