З метою ознайомлення роботодавців з напрямками роботи сучасної служби зайнятості 5 липня у Рубіжанському міському центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями.

Під час заходу, учасникам була надана інформація про державну службу зайнятості, її місію і призначення, про стан ринку праці та шляхи вирішення проблем зайнятості населення. Презентовані основні види послуг, які надає державна служба зайнятості роботодавцям, а саме такі як, організація робіт тимчасового характеру, можливості компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям та основні положення законодавства щодо працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії, компенсація витрат на оплату праці працевлаштованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом проведення ярмарок вакансій, презентацій роботодавця, онлайн-співбесід та скайп-конференцій. А також фахівці служби зайнятості ознайомили роботодавців з професійно-кваліфікаційним складом осіб з інвалідністю, які знаходяться на обліку у центрі.

У семінарі взяв участь представник центру правової допомоги Норвезької ради у справах біженців в Україні. Присутні мали змогу отримати інформацію щодо правової допомоги, яку надає центр для біженців та внутрішньо переміщених осіб.

На завершення заходу, учасники отримали інформаційні матеріали, консультації фахівців і дійшли до висновку, що для досягнення результату повинна бути тісна співпраця між усіма соціальними службами, роботодавцями та шукачами роботи.