оп

12 грудня у Попаснянському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних жінок за участю представників Благодійної організації «Благодійного фонду AДРA Україна». Метою заходу було формування бачення жінками власних здібностей та можливостей, вироблення навичок постановки та досягнення життєвих цілей, формування віри у себе, подолання дискримінації за ознакою статі, усунення дисбалансу між можливостями жінок і чоловіків, реалізації рівних прав між ними.    

Фахівці центру зайнятості акцентували увагу безробітних на тому, що гендерна рівність – рівність прав і можливостей чоловіка і жінки гарантована законодавством України. Це означає, що чоловіки і жінки мають однакові умови для реалізації своїх людських прав.

Під час заходу присутні брали участь у вправах, які сприяють розкриттю внутрішніх резервів, в тому числі при пошуку роботи та професійній самореалізації. Психологи Яна Мороз та Анастасія Непрам надали практичні поради, дали відповіді на запитання учасниць семінару.

Такі семінари формують у безробітних впевненість, що завдяки власній наполегливості можна знайти роботу та реалізуватись у професійний сфері.