Сьогодення вимагає, щоб питання легалізації зайнятості жителів району було в центрі соціального діалогу усіх сторін соціального партнерства З цією метою було проведено спільний семінар з представниками Попаснянського районного центру зайнятості, Управління пенсійного фонду України в Попаснянському районі, Попаснянського відділення Первомайської об’єднаної державної податкової інспекції з фізичними осабами – підприємцями, у тому числі новоствореними.

Під час заходу було зосереджено особливу увагу фізичних осіб – підприємців на обов’язковості використання задекларованої праці, попереджено про застосування штрафних санкцій за «нелегальне» працевлаштування.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Попаснянського районного центру зайнятості доповіла про послуги служби зайнятості для роботодавців, акцентуючи увагу на компенсації єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних осіб, компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, профнавчання безробітних на замовлення роботодавців, надання ваучерів працівникам, віком понад 45 років для здійснення професійної перепідготовки для підвищення конкурентоспроможності осіб на ринку праці, а також було ознайомлено про нові послуги служби зайнятості – електронний кабінет роботодавця.

На семінарі присутні отримали вичерпну інформацію щодо широкого спектру можливостей, що надає служба зайнятості, а також відповіді на питання, що їх цікавили. Отримана інформація та можливість вільного спілкування на важливу тематику була дуже актуальна.