13 червня фахівцями відділу організації профнавчання Луганського обласного центру зайнятості на базі ДНЗ «Луганський центр ПТО ДСЗ» був проведений семінар з елементами тренінгу для фахівців базових центрів зайнятості, які займаються організацією професійного навчання. Відкрила захід заступник директора Луганського ОЦЗ Олена Шуліка, яка у своєму виступі підкреслила, що центри зайнятості – соціальна служба, тому на місцях потреби клієнтів повинні бути у центрі уваги. До них необхідно застосовувати індивідуальний підхід, пропонувати максимальний спектр послуг з метою оперативного працевлаштування. Надання послуг з профнавчання – це пріоритетний напрямок у роботі фахівців міських та районних центрів зайнятості.

Під час семінару учасники вчилися, як правильно провести презентацію освітніх послуг центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, уникнути помилок у складанні кошторисів витрат на професійне навчання безробітних за робітничими професіями та при розробці програми стажування безпосередньо на робочому місці. В ігровій формі фахівці базових центрів зайнятості здійснювали комплектацію груп із числа безробітних за робітничими професіями, підбирали варіанти надання ваучерів особливим категоріям громадян, вчилися узагальнювати анкети слухачів тощо.

Жвавий інтерес в учасників заходу викликала екскурсія заступника директора Луганського ЦПТО Юлії Соловйової, під час якої відбулося знайомство з навчальною базою закладу освіти, який нещодавно змінив своє місце знаходження. Високу оцінку під час дегустації отримали смакові якості бельгійських вафель, що виготовили слухачі із числа безробітних, які навчаються за професією «Кухар». З учасниками заходу зустрівся директор ДНЗ «Луганський центр ПТО ДСЗ» Євген Назаров, який уважно вислухав пропозиції щодо покращення подальшої співпраці базових центрів зайнятості з закладом освіти.